milliyetçi hareket partisi aksaray belediye başkan adayısefer alkan” esnaflarımız bizleri hoşgörü ve samimiyetle karşılıyor. hepimizinortak sevdası memleket ve aksaray” dedi.
yaklaşan 31 mart yerel seçim kapsamında mhp il yönetimile birlikte esnafları ziyaret eden milliyetçi hareket partisi aksaray belediyebaşkan adayı sefer alkan seçim gezilerine hız vererek aksaray’ın Çarşıesnaflarını tek tek gezerek sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlediler.
milliyetçi hareket partisi aksaray belediye başkan adayısefer alkan ; “kurşunlu camii arkası, küçük kergi caddesi esnaf ziyaretlerimizigerçekleştirdik. nezaket ve hoşgörülü karşılamalarından dolayı çok teşekkürederim. ortak sevdamız memleketimiz İçin, “gÖnÜller hazir” dedi.
haber vedat tunç