aksaray Önderden aksaray ak parti milletvekilleri İlknur İnceöz’e, cengiz aydoğdu’ya ve mhpmilletvekili ramazan kaşlıya hayırlı olsun ziyareti.
aksaray Önder İmamhatipliler derneği başkanı kuddüsi bakar, Öncü spor başkanı okan Çelik Önder ve ÖncÜ spor yönetimi tbmm de seçilmiş milletvekillerini ziyaret ederek hayırlı olsun dilek ve temennilerinde bulundular.
aksaray Önder il başkanı kuddusi bakar 27. dönem aksaray milletvekillerimizi ziyaret ederek yeni dönem de başarılar diledik. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu zorlu süreçte güçlü türkiye olma yolunda ilerleyen ülkemizin daha ileriye gitmesi bizler için önemli bir faktördür. bu yolda tüm vekillerimize başarılar diliyor.hedefimiz allah’ın izni ile güçlü türkiye güçlü aksaray 2023-2043 dür dedi. aksaray milletvekillerini ziyaret eden Önder ve ÖncÜ spor yöneticileri 27 dönem aksaray milletvekillerine hediyeler vererek başarılar dilediler.
haber yaşar karatay