mhp İl başkanı mustafa Çölkesen, 31 mart 2019’da yapılacak yerel seçimlere ilişkin yaptığıaçıklamada İl belediye başkan adayımızı mhp genel merkezimiz, İlçe vebelde belediye başkan adaylarımızı ise aksaray İl teşkilat belirleyecek dedi.
aksaray milliyetçi hareket partisi milletvekili ramazankaşlı, aksaray mhp İl başkanı mustafa Çölkesen, aksaray mhp merkez İlçe başkanıcavit Çıtak, İl başkan yrd. musa gül ve Önceki dönem Ülkü ocakları başkanı aliakbulut gazetemizin genel koordinatörüyaşar karatay’ı ziyaret ederek gündeme ilişkin konularda fikir alışverişinde bulundular.
aksaray mhp İl başkanı mustafa Çölkesen 31 mart 2019’dayapılacak yerel seçimlere ilişkin yaptığı açıklamada, 15 kasım’da başlayan adayadaylığı müracaatlarımız 15 aralık2019’da sona erecek. milliyetçi hareket partisine büyük bir teveccühün olduğunugörüyoruz. Şuana kadar aksaray merkez belediye başkanlığı için 6 aday adayımız müracaat yaptı. bu aday adaylarımız seferalkan, rıfkı karabatak, soner yılmaz, fatih Önemli, fatih kıyak ve kerimyıldırım dır. süreç 15 aralık 2019 da son bulacaktır. İl belediye başkanadaylarımızı genel merkezimiz belirleyecek. mhp İl başkanı Çölkesen, aksaray’ımıza bağlı İlçe ve belde belediyelerimizi ise il teşkilatımız belirleyecek dedi.
aksaray mhp İl başkanı mustafa Çölkesen, kesinleşen ilçe ve belde belediye başkanımız olmak üzere 4 belediye başkanadayımızı belirlemiş olmaktayız dedi. milliyetçi hareket partisinin ortaköy’demahmut Ütük, selime’de turgut yayatan, topakkaya’da harun oflaz, bağlıkaya’daise dursun eser’in adaylıklarının belirlendiğini ifade etti. başkan Çölkesen,31 mart seçimlerinin Ülkemize ve aksaray’a hayırlı olmasını dilerim dedi.
haber vedat t.