Siyaset

Köylü Milletin Efendisidir

milliyetçi hareket partisi (mhp) aksaray milletvekiliramazan kaşlı 14 mayıs dünya Çiftçiler gününü kutladı.

milletvekili kaşlı yaptığı açılamada; “Ülkemizinkalkınmasında, gelişmesinde, ekonomimizin büyümesinde, üretim ve verimliliğin artırılmasında, hayatstandartlarının yükseltilmesinde, tarımsal üretimin her kademesinde alın teriolan eli nasırlı çiftçilerimizin, yediğimiz her lokmada, içtiğimiz her çorbadave   giydiğimiz her kıyafette hakkıvardır. geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onubizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır.

gazi mustafa kemal atatürk’ün “köylü milletinefendisidir” sözünden yola çıkarak, toprağın bereketinin üretime, üretiminzenginliğe katkı sağlaması dileğiyle, toprağı bin bir emekle işleyen, tarımsalüretimin her kademesinde kadın-erkek çalışan, üreten ve elde ettiği ürüne değerkatarak insanlara sunan,  ülkemizinkalkınması için ter dökerek emek veren başta aksaray’lı çiftçilerimiz olmaküzere tüm çiftçilerimizin 14 mayıs dünya Çiftçiler günü’nü kutluyor,ürünlerinin bereketli olmasını diliyorum dedi..

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası