Siyaset

KİMSE YOLUMUZA TAŞ KOYAMAYACAK

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, türkiye’nin enönemli gündemi olan 24 haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçim çalışmalarınısahada sürdürdü.

ak parti İl başkanıhüseyin altınsoy, 24 haziran’a sayılı günler kala ilimizdeki çalışmalarınaaralıksız devam ediyor. genç milletvekili adayı muhammed aktaş ve yönetimkurulu üyeleri ile bu kez galericiler sitesi esnafını ziyaret edip,yenisistem ile ilgili detaylı bilgi verdi. altınsoy, yeni sistemde kimseye tekbaşına her şeyi yapma yetkisinin verilmeyeceğinin altını çizdi. 

kİmse yolumuza taŞkoyamayacak’’

türkiye’de istikrar için, güçlü meclis, güçlü hükümetve güçlü türkiye için güçlü bir sistemin zorunluluk olduğunu vurgulayan altınsoy,“ 24 haziran seçimleri ile sistemimizi güçlendireceğiz.darbelerin, terörün olduğu ülkeye yatırım gelmez, turist gelmez. bizzincirlerimizi kırdığımızda kimse yolumuz taş koyamayacak. yatırımlarımızçoğalacak, ak parti hükümetlerimizin dev projeleri hizmete girdiğindekazanılacak milyarlarca lira milletin cebine girecek. 2023’te dünyanın en büyük10 ülkesinden biri haline geleceğiz. ‘’ dedi.

daha hizli yol alacaĞiz’’

başkan altınsoy, yeni sistemde son sözü milletinsöyleyeceğini belirterek, ‘’türkiye’de son 15 yılda büyük projeler hayatageçti. ama daha ileri gideceğiz. Ülkemizi muasır medeniyetler seviyesineçıkartacağız. bunlar hep icraatla oluyor. fatih sultanmehmet karadanyürüttü, torunu recep tayyip erdoğan da avrupa ile asya’yı denizinaltından tünellerle birbirine bağladı. adalette, sağlıkta, eğitimdebüyük reformlar yaptık. ak partinin birikimlerini harcamak için, 15 temmuz haindarbesini denediler başaramadılar, şimdi ekonomimize darbe yapmaya çalışıyorlarbaşaramıyorlar. yeni sistemde meclis daha sağlıklı çalışacak. 24haziran’da çift başlılık sona erdiğinde daha hızlı yol alacağız. tümengellemelere rağmen vatandaşlarımızla bir ve beraber olmaya devam edeceğiz” ifadelerinikullandı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası