Siyaset

KAZANAN İSTİKRAR OLACAK

gümrük ticaret eski bakanı ve müsteşar cenap aşçı,ak partiaksaray milletvekili ve adayı mustafa serdengeçti, belediye başkanı haluk Şahinyazgı, ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy ve berberindeki ak parti heyeti,sofular ve Çerdiğin mahallesinde esnafları ziyaret etti.

yaklaşan 24 haziran seçimleri öncesinde seçim çalışmalarınıaralıksız sürdüren ak parti teşkilatı, günün büyük bir bölümünü seçim çalışmalarına ayırdı. Çalışma kapsamındaev toplantılarına katılan heyet, iş yerlerini ziyaret ederek esnafların dilekve temennilerini dinliyor.

gümrük ticaret bakanlığı müsteşarı cenap aşçı, aksaray insanınınfedakâr olduğunu söyleyip “bizim insanımız kendilerine hizmet edenleri aslaunutmaz ve yalnız bırakmaz” dedi. bakanlıkta kapısının herkese açık olduğusözünü hatırlattı.

24 haziran tarihinin türkiye açısından bir dönüm noktasıolduğunu söyleyen milletvekili mustafa serdengeçti, cumhurbaşkanı tayyiperdoğan’ın “güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü türkiye” sözünü hatırlattı. 24haziran tarihinden itibaren, kararların hızlı alınarak birçok bürokrasiengelinin ortadan kalkacağını ve bütün bunların güçlü bir meclis aracılığı ilegerçekleşeceğini ifade etti.

İl başkanı hüseyin altınsoy, aksaray’ın her seçimde olduğugibi bu seçimde rekor kıracağını söylerken belediye başkanı haluk Şahin yazgıda 24 haziran’da kazananın istikrar olacağını ifade etti.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası