Siyaset

KAZANAN CUMHUR OLACAK

31 mart yerel seçimler öncesinde milliyetçi hareketpartisi’nden belediye başkan adayı olan sefer alkan  gittiği her yerde ilgiyle karşılanıyor.

yerel seçimler öncesi seçmenler tarafından  adeta sevgisiyle ile karşılaşan milliyetçihareket partisi adayı sefer alkan; “cumhur ittifakının  bilinci içerisinde genel başkanımız devletbahçeli’nin  15 temmuz hain darbegirişimi sonrasında cumhurun yanında  yeraldığını belirtmiştir. cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan ve genelbaşkanımız devlet bahçeli’nin çizmiş olduğu yol haritasının  cumhurittifakının mhp aksaray kanadından belediye başkanı adayı olarak  yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda vatandaşlarımızınyoğun ilgi ve sevgisi ile karşılanmaktan mutluluk duymaktayım. allah’ın izniyle 31 mart akşamı vatandaşlarımız tarafından verilen oylar sonucunda paydamız olan  aksaray’ıbirlikte  yöneteceğiz”  ifadesine yer verdi.

“cumhurİttifakının bir kanadıyız”

 ak parti vemhp’nin  cumhur ittifakı düsturu ilehareket ettiğinin altını çizen mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan;” halka hizmet ederek, hizmet etmektir. bizler 15 temmuz sonrasında cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan  ile ortak hareket eden  genel başkanımız devlet bahçeli’ninönderliğinde mhp olarak her zaman cumhur ittifakının yanında yer aldık.  bu yerel seçimde aksaray’da ak parti ve  gerekse mhp olarak ayrı ayrı seçimlere girmişolsak da bizler cumhur ittifakının  barakbir kanadıyız” şeklinde konuştu.

” aksaray birbaşka güzel olacak”

 31 martseçimler  sonucunda vatandaşlarınvereceği oyları ile  sandıktan mhp’ninçıkması halinde ” aksaray’ın 5 yıl boyunca birlik ve beraberlik içerisindeyönetileceğinin”  vurgusunu yapanmhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan; “aksaray 5 yıl boyunca birbaşka güzel olacak”  dedi.  mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkansözlerini şu şekilde sürdürdü; “allah allah nasip ederse bize bu görevi, musluktan suyu içilebilen bir şehirolacak aksaray.  uzun yıllardır özleminiçektiğimiz  içilebilir  su hasretine mhp yönetimi ile son vereceğiz.  amacımız birlik ve beraberlik  içerisinde şehrimizi  elbirliğiyle 7’den 70’e  herkesin özlemini çektiği aksaray’ıbirlikte   yöneteceğiz” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası