Siyaset

İYİ’LER DURMAK BİLMİYOR

İyİparti aksaray İl ve İlçe teşkilatları milletvekili adayları ile birlikte gecegüzdüz demeden çalışıyor. ayak basılmadık yer, sıkılmadık el bırakmayan İyİ’lerhafta sonuda aksaray ve İlçelerinde bir çok yer ziyaret ettiler.

milletvekiliadayları ayhan erel ve nuri koçaş, cumartesi günü sabah saatlerinde cumartesipazarı esnafı ve pazara alışveriş yapmak için gelen vatandaşlarla birlikte idi.İthal ürünlerin ve mazot fiyatlarının üreticiyi bitirdiğini belirten pazarcıesnafı, enflansyonda ki artış ile de birlikte halkın alım gücünün tamamenzayıfladığını vatandaşın pazarı gezip zaruri ihtiyaçlarını bile tam manası ilekarşılayamadan geri döndüklerini  belirttiler. vatandaşta pahalılıktan şikayetçiolurken ‘’ artık ne olduğunu bile bilmediğimiz ürünlere, dünya kadar paraverekten usandık. eskiden pazar arabalarımızı doldurup evimize dönerdik, şimdiise sadece bakıyoruz’’ dediler.

dahasonra İl başkanı Özhan türemiş, milletvekili adayları ayhan erel ve nuri koçaşparti teşkilatları ile birlikte sağlık beldesinde ziyaretler gerçekleştirerekbeklentileri not aldılar.

pazargünü ise milletvekili adayları ayhan erel, nurikoçaş, rahim aydın, fatma pınar İzgü, ve il başkanı Özhan türemiş’in dearalarında bulunduğu bir grup partili yeşilova beldesi’nin pazarını, esnafınıve halkını ziyaret ettiler. ardından yeşiltepe ve kırgıl’ a geçen adaylar,amarat ve yeniköy’den sonra son olarak da sağlıkkasabasına ziyaretler gerçekleştirdiler.

gittikleri her yerde güler yüz ve yoğun ilgi ile karşılananİyİ parti milletvekili adayları ‘’ gittiğimiz her yerde bizlere ve partimizegösterilen teveccühten çok memnunuz. İyİ parti halkın kendisine duymuş olduğugüveni boşaçıkartmayacaktır. seçim sonrasında da vatanaşlarımızı ziyaret edipşimdi not aldığımız problemleri çözerek halkımıza daha yaşanır bir aksarayoluşturacağız. aksaray’ lı hemşerilerimizi seçimden sonrada unutmayacak,onlarla iç içe olmaya devam edeceğiz’’ şeklinde konuştular.

 haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Most Commented
Recent Comments

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası