Siyaset

İYİ PARTİ’YE TAM DESTEK

İyİ parti milletvekili adayları ve parti teşkilatları durdurak bilmeden seçim çalışmalarını sürdürüyor. hafta sonu da adaylar partiyönetimleri ile birlikte cumartesi günü helvadere kasabasını pazar günü isedemirci, saratlı, Çağlayan, cumhuriyet, akmezar, gülpınar, gaziemir, bozcayurtve gülağacı ziyaret ederek halk ile hasbihal ettiler. ziyaret esnasında halkınadaylara göstermiş olduğu yoğun ilgi gözlerden kaçmadı.

İyİ parti aksaray birinci sıra milletvekili adayı ayhanerel halkla yapmış olduğu görüşmeler esnasında biz buraya dostlarımızlahasbihal etmeye, hal hatır sormaya geldik. siyaset söz konusu olmadığızamanlarda da zaten geldiğimiz yerler buralar. buraya gelmemizin sebebi dostziyareti lakin İyİ partililer olarak bu yola çıkmamızın sebebi, 81 milyonuneşit olduğu, kimsenin etnik yapısından mezhebinden meşrebinden dolayıdışlanmadığı, özgür olduğu bir ülkede buluşmak ve bu şartları tesis etmektir. bubirlik ve beraberliği sağlamak için yola çıktığımız andan itibaren bizesizlerden çok büyük destekler ulaştı. cesurlar hareketinde bizlere destek olanherkese teşekkür ediyoruz. biz kardeşçe yaşamak, özgürce yaşamak istiyoruzgenel başkanımız meral  akşener’de aynıhedef ile yola çıkmıştır. ortak paydamız türkiye cumhuriyeti, ortak paydamızbayrağımızdır bize bu yolda desteklerinizin devamını bekliyoruz. biz sizleriallah için hz. ali için seviyoruz bunu böyle bilmeniz bile bizim için yeter’’diyerek destek beklentilerini ve hedeflerini dile getirdi. bir vatandaşın ‘’bizi seçim esnasında ziyaret ediyorlar, sonra kapımızı çalmıyorlar, ayhanbaşkanım siz onlar gibi olmayın’’ serzenişi üzerine milletvekili adayı ayhanerel ‘’ şahsım adına söz veriyorum seçildikten sonrada 3 ayda bir sizleriziyaret edeceğim’’ diyerek dinleyenlerden büyük alkış aldı.

İyİ parti milletvekili adayları ayhan erel, nuri koçaş,fatma pınar İzgü beraberlerinde ziyaretlere eşlik eden kalabalık grup vegülağaç’ın önde gelen mihenk taşları, eski başkanları  ile birlikte iftarı gülağaç’da bulunanbalıklı göl tesislerinde yaptılar. İftar sırasında ve sonrasında gülağaç’ınsözü geçen kanaat önderleri adaylara yakın ilgi gösterirken bu ilgilerininsebebini İyİ parti ile ortak kaygılarda buluşmaları olduğunu belirttiler.

ziyaretler sırasında gözlenen helvadere ve gülagaç’da İyİparti ve adaylarına güvenin tam olduğu ve halkın İyİ parti adaylarını canıgönülden desteklediği idi. gece geç vakitlere kadar bölgede ziyaretlerinisürdüren adaylar gördükleri yakın ilgiye teşekkür ederek bölgeden ayrıldılar.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası