Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İLK GÜNKÜ HEYECANLA YENİDEN

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan,

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, erken seçim çağrısında bulunan mhplideri devlet bahçeli ile görüştükten sonra cumhurbaşkanlığı külliyesi’ndeaçıklamalarda bulunmuştu. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, cumhurbaşkanlığıve milletvekili genel seçiminin 24 haziran 2018 pazar günü yapılacağını açıklamıştı.

ak parti aksaray İl teşkilatı seçim stardı verdi. 

yapılan programda açıklamalarda bulunan ak parti aksarayİl başkanı hüseyin altınsoy; “bilindiği üzere milliyetçi hareket partisi genelbaşkanı sayın devlet bahçeli 17 nisan 2018 tarihli mhp grup toplantısında erkenseçim yapılması çağrısında bulunmuş, seçimin 26 ağustos 2018 tarihindeyapılmasını isteyerek, erken seçim gündemi oluşturmuştur.

akabinde 18 nisan 2018 tarihinde genel başkanımız vecumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan ile cumhurbaşkanlığı külliyesi’ndegörüşme gerçekleştirmişlerdir.

genel başkanımız cumhurbaşkanımız sayın recep tayyiperdoğan, başbakanımız sayın binali yıldırım ve parti kurmaylarımız ile gerçekleştirdiğigörüşmesi neticesinde herkesin merakla beklediği açıklamasında erken seçimkararı aldıklarını, cumhurbaşkanlığı ve milletvekilli genel seçimlerinin 24haziran 2018 pazar günü yapılmasını planladıklarını bildirmiştir.

seçimlerin yapılmasına 65 gün gibi kısa bir süre kalmasısebebiyle cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerine ilişkin akparti ve mhp’nin ortak seçim önergesini ak parti grup başkanı sıfatıyla sayınbinali yıldırım, milliyetçi hareket partisi genel başkanı sayın devlet bahçelive her iki partinin grup başkanvekilleri imzalayarak türkiye büyük milletmeclisi başkanlığına sundular.

bugün itibariyle gerek ülkemizi gerekse de tüm İslam coğrafyasınınkaderini en derinden etkileyecek bir seçim maratonuna girmiş bulunuyoruz.

Önümüzde 65 günlük bir süreç var. bu süreç içinde her biroy’un çok ama çok önemli olduğunun bilincindeyiz.

türkiye cumhuriyeti için bugüne kadar hiçbir şeyüretmeyen muhalefet kendinden beklendiği üzere bu 65 günlük süreçteyalanlarına, iftiralarına devam edecektir.

bizlerin bu tür oyunlara fırsat vermeden birlik veberaberlik içerisinde seçim sürecini başarı ile tamamlayacağına olan inancımtamdır.

memleketimizde işlerin durmaması, seçim konusunun ülkegündeminden biran önce düşmesi açısından, 24 haziran güzel bir tarihtir.

suriye sınırında sürdürdüğümüz operasyonlar, yine suriyeve irak’ta yaşanan hızlı gelişmeler, makro-ekonomideki dengeler ve büyükyatırımların etkilenmemesi için 24 haziran’da seçim kararı alındı.

16 yılda girdiği 12 seçimden alnının akıyla çıkanpartimiz, genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayin recep tayyip erdoğanliderliğinde 24 haziran seçimlerine de, ilk günkü heyecan ve yeniden dirilişruhuyla hazırdır.

bizler şimdi ak parti ailesi olarak hep bir ağızdandiyoruz ki;

haydi düşün yollara,

kalkın ayağa, yüreklere dokunmak için merhaba demeye

sözde, kararda milletindir.

genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız sayın recep tayyiperdoğan önderliğinde onun hak davasında yanında dimdik durarak milletimizekurulan tuzakları 24 haziranda sandıkta bozacağız.

teşkilat olarak göreve geldiğimiz ilk günden itibarenhergün seçim olacakmış gibi hazırlıklarımıza devam ettik. İnşallah halkımızınbundan önceki seçimlerde bize verdiği destek ve cumhurbaşkanımıza olanteveccühleriyle daha iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. partimizin il ilçekadın ve gençlik kolları ile mahalle ve köy başkanlarımızdan sandıktemsilcilerimize, en üstten en alt kademelerimize kadar bu kutlu davanın neferiolarak tek vücut halinde “halka hizmet, hakka hizmet” düsturuyla çalışacağız.

yapılacak olan seçimler sonucunda kazanan Ülkemiz,milletimiz ve İslam coğrafyası olacaktır.

sözlerime burada son verirken, 24 haziran’da yapılacakolan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği genel seçimlerinin,  şehrimiz, ülkemiz ve gönül coğrafyamızahayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

programa katılan ak parti aksaray İl başkanı hüseyinaltınsoy, aksaray belediye başkanı h. Şahin yazgı, İl genel meclis başkanımuammer tüzün, ak parti İlçe başkanı hamza aktürk, ak parti gençlik kollarıbaşkanı mehmet emin kılıç, teşkilat mensupları ve partililer katıldı.

haber yaşar k.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

Ortaköy Belediye Başkanı Ahmet Koyuncu,
Sıradaki Haber Ortaköy’de Kurban Bayramı Öncesi İlaçlama Çalışmaları Hız Kesmiyor!