Siyaset

İLÇELERDE COŞKULU BAYRAMLAŞMA

ak heyet, parti binasında yoğun katılım ile gerçekleşen bayramlaşmaprogramının ardından ilçelerde coşkuyla karşılandı.

bayramlaşma programının ardından milletvekili adayı İlknur İnceöz,ağaçören ve sarıyahşi İlçelerinde, milletvekili adayı cengiz aydoğdu ortaköy,milletvekili adayı mustafa serdengeçti, gülağaç ve güzelyurt, İl başkanıhüseyin altınsoy ve milletvekili adayı muhammed aktaş ise sultanhanı ve eskilİlçelerinde coşkuyla karşılandı. İl başkanı ve milletvekili adayları İlçelerdeteşkilat mensupları ve vatandaşlarla bayramlaştı.

ziyaretler ile ilgili açıklama yapan İl başkanı hüseyin altınsoy,“bugün milletvekili adaylarımız ile birlikte hemşerilerimizle bir araya gelerekbayramlaştık.bizler göreve geldiğimiz günden bu yana hep seçim varmış gibiziyaretlerimizi sürdürdük ve çalışmalarımıza bugün itibariyle programlarımızailçelerimizde teşkilat mensuplarımız ve vatandaşlarımızla bayramlaşarak devamettik. bugünü ve seçim gününü saymıyoruz son 6 günümüz kaldı. 6 gün seferberlikgünü. hep beraber gece demeyeceğiz, gündüz demeyeceğiz. zaten şükürler olsungeceler kalktı sabahlara kadar saat 4’lere, 5’lere kadar çalışmalar yaptık. neticeyiallah verecek, neticeyi allah tayin eder. bugüne kadar kim çalıştı da allahmahcup etti, mahsun etti. hiç mahcup da etmedi, mahsun da etmedi. yeter ki bizihmal etmeyelim.

bugün ilçelerimizde gördük ki hemşerilerimiz adaylarımızı bağrınabastı. ağaçören ve sarıyahşi İlçelerimizde hemşerilemizin grup başkanvekilimiz,milletvekili adayımız İlknur İnceöz’ü kucaklaması, ortaköy İlçemizdehemşerilerimizin, milletvekili adayımız cengiz aydoğdu’yucoşkuyla karşılaması, gülağaç ve güzelyurt İlçelerinde vatandaşlarımızınmilletvekili adayımız mustafa serdengeçti’yi bağrına basması, sultanhanı veeskil İlçelerimizde genç milletvekili adayımız muhammed aktaş’ahemşerilerimizin sahip çıkması bizlerin heyecanına heyecan katmaktadır. İnşallah24 haziranda da yeni bir rekoru şehrimizde gerçekleştireceğiz. kıymetlihemşerilerimiz bunun heyecanını yaşıyorlar. bizlerde teşkilat kademelerindegörev yapan neferler olarak inşallah hem cumhurbaşkanımız sayın recep tayyiperdoğan’a verilecek oylarda hem de milletvekili seçimlerinde en yüksek oyupartimiz adına gerçekleştirip, türkiye ortalamasının olabildiğince yukarıyaçıkmasına fırsat bulmuş oluruz inşallah. İlçelerimizde bu coşkuyu bu heyecanıbayramlaşma vesilesiyle gördük” şeklinde konuştu.

düzenlenen bayramlaşma programlarına, belediye başkanı haluk Şahinyazgı, Önceki dönem enerji ve tabii kaynaklar bakanı ali rıza alaboyun, Öncekidönem gümrük ve ticaret bakanı cenap aşçı, Önceki dönem milletvekilleri ahmetyaşar ve nevzat palta ile merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kollarıbaşkanı ferhan polat, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç, yönetim kuruluÜyeleri de katılım sağladı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası