Siyaset

HÜDA PAR’DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK

türkiye genelinde ilk kez seçimlere giren hÜda par dürüstsiyaseti ve ilkeli duruşuyla tüm illerden oy almayı başararak siyasete yeni birüslup kazandırdı.

hÜda paraksaray milletvekili adayı nihat Özdemir,seçim sonuçlarını değerlendirerek “24 haziran seçimlerinde “Önce insan Öncelikadalet” sloganıyla yola çıktık, halkımıza ve bize güzel katkıları olan birsüreç yaşadık” diyerek sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“İnsan eşrefi mahlûkat olması hasebiyle her şeyin engüzeline layıktır. hÜda par olarakilk kez türkiye genelinde seçimlere katıldık, büyük başarılar elde ettik elhamdülillah.İnanmadığımız hiçbir şeyi anlatmadık, ifade etmedik. hiçbir siyasi görüşün aleyhinde söz sarf etmedik, kişilerle uğraşmadık,sadece bizim için halkımız için, memleketimiz için fayda getireceğineinandığımız güzel sözleri en güzel bir şekilde ifade etmeye çalıştık.

hÜda par birmedeniyet hareketidir, büyük idealleri olan bir dava partisidir. bizler seçimsathından önce ne düşünüyorsak, ne konuşuyorsak seçim sathında da aynı şeyleriifade ettik, İnşallah bundan sonra da aynı düşünceleri halkımıza anlatarak birbilinç oluşturma gayretinde olacağız.

hÜda par üyeve gönüllüleri, yılın her gününde durmadan, yorulmadan çalışacaklar, bundan hiçkimsenin şüphesi olmasın. Çünkü bizler yaptığımız işi allah rızası içinyapıyor, halkımızın ve bütün insanlığın kurtuluşuna vesile olacağınainandığımız bir dava taşıyoruz. bundan dolayı ‘referansımız İslam’dır’ dedik.

aksaray’da ilk defa seçimlere girerek ilk siyasitecrübemizi yaşamış olduk. halkımızın bize gösterdiği ilgi ve alakadan sonderece memnun olduk. aksaray halkınabizlere gösterdiği yakınlık, ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallahher fırsatta bir vesile arayarak halkımızla beraber olacağız, onlarınsorunlarına çözümler arayacağız. aksaray’da seçimlere katılan tüm partitemsilcileriyle güzel diyaloglarımız oldu, hÜda par’ a gösterdikleri yakınlıkve hoş görüden dolayı tüm vekil adaylarına ve siyasi parti temsilcilerine, üyeve gönüllülerine de teşekkürü bir borç biliriz.

halkımızındesteğini alarak milletvekili seçilmiş olan dört vekilimizi de tebrik ediyor,halka hizmet yolunda başarılar diliyorum. aksaray halkının ihtiyacı olanhizmetleri gerçekleştirmek için çalışacaklarına inanıyor ve bunu bir an öncegörmek istiyoruz.

tüm halkımızı ve memleketimizi allah’a emanet ederekbereketli ve huzurlu yarınlar diliyorum.”

haber: vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası