Siyaset

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK

mart yerel seçimlerinde mhp aksaray belediye başkan adayısefer alkan ile belediye meclis ve İl genel meclisi adayları resmi kurumziyaretlerine devam ediyor.

mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan veberaberindeki heyet aksaray dsİ Şube müdürlüğünü ziyaret etti. dsİ Şubemüdürlüğü çalışanlarını ziyaret eden mhp aksaray adayı sefer alkan; “aksaray’ıbirlikte yöneteceğiz. bu kapsamda kurumsal ziyaretlerimizi sürdürerekistişareler ederek fikir alışverişinde bulunuyoruz. bizler aksaray’a hizmetetmek için bu yola çıktı. hizmet edeceğimiz şehrin ve aksaray’da yaşayan hervatandaşımızın düşüncesi son derece önemlidir. el ele vererek aksaray’ınsorunlarını birlikte çözmek için çalışacağız. harita ve kadastro yüksekmühendisi olmam sebebiyle iş tecrübe ve birikimimi Şehircilik ve şehiryönetimini tek sevdamız ve amacımız olan aksaray’a ve aksaraylılara hizmet içinelimden geleni yapacağım. bu çalışmaları yaparken, düşünceler ve fikirlere herzaman açık olacağım. Önemli olan aksaray’ın gelişimi, değişimi ve aksaray’ınçıkarlarıdır. bu kapsamda kurum ziyaretlerimizde bizleri misafirperver edenkurum çalışanlarına teşekkür ederim” dedi.

haber merkezi  

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası