Siyaset

HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK

ak parti teşkilatları, İl başkanlığı tarafından organizeedilen istişare toplantısında bir araya gelip 24 haziran seçim süreci hakkındaistişarelerde bulundu.

İstişare toplantısına, İl başkanı hüseyin altınsoy, grupbaşkanvekili ve milletvekili İlknur İnceöz, milletvekili cengiz aydoğdu,belediye başkanı haluk Şahin yazgı, İlçe ve beldelerin belediye başkanları,merkez İlçe başkanı hamza aktürk, İlçe başkanları, kadın kolları başkanı ferhanpolat, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç, İl genel meclis Üyeleri,belediye meclis Üyeleri, İl disiplin kurulu Üyeleri, İl demokrasi ve hakemkurulu Üyeleri, Önceki dönem İl başkanları ile yönetim kurulu üyeleri katılımsağladı.

toplantıda açılış konuşması yapan İl başkanı hüseyinaltınsoy, “24 haziran sonrası böyle güzel birgünde bir araya geldikleri için teşkilat mensuplarına teşekkür etti.başarınıhep beraber sağladığını kaydeden altınsoy, “bu başarı hepimizin. yönetim kuruluÜyelerimizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, belediyebaşkanlarımızla, İlçe başkanlarımızla, meclis Üyelerimizle, mahalle ve sandıkkurullarımızla hamdolsun bir bütün olduk, çalıştık ve inanarak aksaray’dasonuca ulaştık. samimi olduk, gönül kırmadık ve halkımızın teveccühünü şükürlerolsun bizler kazandık. başarı ve zafer çok şükür yine davamızın olmuştur. bubizim için tabi ki zirve noktası sayılamaz. ancak milletvekillerimiz ileİlimizi meclis’te güçlü şekilde temsil edeceğiz. İşimiz, vaktimizden çok vekaybedecek zamanımız hiç yok. bizler yeni yönetim sistemi ile birliktecumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ın mensupları olarak hizmet aşkıile koşmayı, yorulmadan, gece-gündüz demeden çalışmayı şimdi daha da çokkendimize şiar edindik” dedi.

 “artık seçim süreci bitti 24 haziran’danitibaren tüm kademelerimizle birlikte insanımıza hizmet için yeniden sıkı birmesai dönemi başladı. milletvekillerimiz ankara’da, bizler ise buradanmemleketimize hizmet için tüm kuvvetimiz, aklımız ve gücümüzle çalışarakhemşerilerimize en iyi hizmeti sunmaya her zaman gayret edeceğiz. Çünkü onlarateşekkür etmek boynumuzun borcu. onlar için bir an bile durmayacağız” ifadelerineyer verdi.

belediye başkanı halukŞahin yazgı ise, “kazanan millî irade olmuştur. kazanan türkiye, türk milletive bölgemizdeki tüm mağdurlar ile dünyadaki tüm mazlumlar olmuştur.cumhurbaşkanımızın liderliğinde vatandaşımızın huzurunu ve refahını inşallahdaha ileriye taşıyacağız.  25 haziran itibarıyla türkiye için yenibir dönem başladı. bu duygularla adaylarımızın açıklandığı 21 mayıs tarihindenitibaren dur durak bilmeden çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkürediyorum. rabbim yar ve yardımcımız olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

milletvekili cengizaydoğdu yaptığı konuşmasında, “heyecanla girdiğimiz biryarıştan hatta bir tabirle savaştan, mücadeleden elhamdülillah galip çıktık.alnımız ak. türkiye kazandı. mazlumlar kazandı. aksaray kazandı. elhamdülillah.bu başarıda aksaray’ın tüm ilçelerine, mahalle ve köylerimize kadar emeğiylefaaliyet gösteren tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Çalıştılargayret ettiler her türlü teşekkürü övgüyü hak ediyorlar kendilerine hemmilletvekili olarak hem cumhurbaşkanımız adına hem de ak partimiz adınayürekten teşekkür ediyorum. başarı elde etmek güzel durum, bir zafer elde etmekgüzel bir duygu. Şimdi zaferimizi kutluyoruz. daha çok işimiz var. allah yar veyardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

son olarak konuşan grupbaşkanvekili ve milletvekili İlknur İnceöz ise,“ak parti türkiye’nin bir başarıhikayesidir. kurulduğundan bir yıl sonra iktidara gelen ve girdiği bütünseçimleri açık ara farkla kazanan ve her girdiği seçime de favori olarak girenbaşka da bir parti dünyada da yoktur. ak parti dünya siyaset literatürünegeçecek bir partidir. tabi ki bunda milletimizin ak parti’ye ve liderimize,cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’a gösterdiği teveccühün çok önemli biryanı var. cumhurbaşkanımızın, ak parti’nin millete verdiği sözlerin takipçisiolmasının, verdiği sözleri tutmasının, tutamayacağı sözleri de vermemesinin çokönemi var. halkımızın bizlere gösterdiği teveccühün temelinde il ve ilçeteşkilatlarımızın gayretli çalışması olduğunu belirtmek isterim. bu vesileyleİl, İlçe, kadın ve gençlik kolları teşkilatlarımıza, belediye başkanlarımızaçok teşekkür ediyorum. birlik, beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz.allah yardımcımız olsun” dedi.

haber yaşar karatay

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası