Siyaset

GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN DEVAM

ak parti İl teşkilatı düzenlediği iftar yemeğinde,geçmiş dönemlerde parti teşkilatlarında görev alan milletvekilleri, belediyebaşkanları, İl başkanları ve teşkilat mensuplarını iftar yemeğinde bir arayagetirdi.

gerçekleşen programa, İl başkanı hüseyin altınsoy, akparti grup başkanvekili ve milletvekili adayı İlknur İnceöz, milletvekiliadayları cengiz aydoğdu, mustafa serdengeçti, muhammed aktaş, belediye başkanıhaluk Şahin yazgı, Önceki dönem enerji ve tabii kaynaklar bakanı, 22. 23. 24.dönem aksaray milletvekili ali rıza alaboyun, 25. dönem milletvekili nevzatpalta, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kolları başkanı ferhan polat,gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç, İlçe ve belde belediye başkanları,İl genel meclis Üyeleri, belediye meclis Üyeleri ve yönetim kurulu üyeleri ileparti teşkilatları katılım sağladı.

programda açılış konuşması gerçekleştiren İl başkanıhüseyin altınsoy, “Öncelikle mübarek ramazan ayınızı tebrik ediyorum. bu aytoplumu birbirine bağlayan değerlerin ön plana çıktığı, herkesin aynı duygudabuluştuğu, yüreklerin yumuşadığı, gönüllerin hakka yöneldiği müstesna biraydır. allah’tan dileğimiz, bu güzel kur’an ayını en iyi şekildedeğerlendirmek, onun emrettiği şekilde bu güzelliklerden istifade etmektir.

diğer yandan yüreğimizin orta yerinde kanayan filistiniçin de dua ediyoruz ve dualarınızı bekliyoruz. allah kardeşlerimizinyardımcısı olsun. sırf filistin’de yaşananlar bile türkiye’nin büyük bir ülkeolmak zorunda olduğunun en net kanıtıdır.

türkiye, gönül coğrafyasında yaşanan her zulmebaşkaldırıyor, nerede mazlum varsa onun yanında yer alıyor, zalimlere karşıbüyüklüğü ve kimliği her ne olursa olsun sesini yükseltiyor, hesap soruyor. tümbunlar güçlü, kararlı ve her bakımdan istikrar sahibi bir ülke olduğumuz içingerçekleşebiliyor.

tüm bunlar cesaret sahibi, milletin adamı recep tayyiperdoğan’ın dik duruşu, millet sevdası, hak aşkı ile oluyor. güçlü bir ülkeancak güçlü bir liderle mümkündür. ve bugün recep tayyip erdoğan sadeceülkesinin güçlü lideri değil, mazlum milletlerin umudu, zalimlerin de en büyükkorkusudur. İşte bu nedenle 24 haziran seçimleri bugüne kadarki tüm seçimlerdendaha önemli bir hale gelmiştir. biz liderimizi 24 haziran’da başkan yapacağızve kazanan tüm türkiye ve tüm mazlumlar olacaktır.

bugün bakıyoruz ki; ak parti’nin karşısında normalşartlarda yan yana durmaları mümkün olmayan, aynı düşünmeyen, aynı yönebakmayan dört birbirine benzemez büyük bir telaşla yan yana gelmişler ve receptayyip erdoğan’ı başkan yaptırmayacaklarını, ak parti’nin meclis çoğunluğunuelinden alacaklarını söylüyorlar.

ak parti milletin yanında olduğu için milletinmeclisinde, recep tayyip erdoğan milletin adamı olduğu için bu milletinyüreğinde. Şimdi bir takım güçlerin de gazıyla siyaset arenasında birbirinebenzemeye çalışanlar yan yana geliyor ve hiç sıkılmadan “erdoğan’ı başkanyaptırmayacağız” diyor.

bizler liderimizi, milletin adamını başkan yapacağız.gücün sahibi, kararın sahibi bu aziz millettir. bugüne kadar milletin ne haldeolduğuyla ilgilenmemiş, onun sofrasına oturmamış, gözlerine bakmamış, derdinipaylaşmamış, yavrusunun başını okşamamış, slogan atmaktan öteye bir işçıkarmamış, milletin sokağında onlarla birlikte yürümemiş olanlar bu sevdayıasla anlayamazlar” İfadelerine yer verdi.

programda konuşan milletvekilleri, belediye başkanı,Önceki dönem milletvekilleri, milletvekili adayları ise 24 haziran’ın ülkemiziçin kritik bir süreç olduğunu ifade ederek, hesabi değil hasbi olacağız, küçükhesaplar yapmayacağız gün birlik olma günüdür. yatırımların devamı için cumhurbaşkanımızsayın recep tayyip erdoğan’ın türkiye büyük millet meclisinde elinikuvvetlendirmek için allah’ın izni, aksaraylı hemşerilerimizin desteği ile 24haziran’da 4-0 için elimizden geleni yapacağız, dediler.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası