Siyaset

GİRİLMEDİK GÖNÜL BIRAKMAYACAĞIZ

geçtiğimiz günlerde ak parti genel merkezinde yapılangenişletilmiş il başkanları toplantısında cumhurbaşkanı ve ak parti genelbaşkanı recep tayyip erdoğan tarafından 1 büyükşehir olmak üzere toplam 14ildeki ak partinin adayları açıklanmıştı. ak partinin aksaray belediye başkanadayı olan evren dinçer; “bu görev için çalınmadık kapı, girilmedik gönülbırakmayacağız” dedi.

ak parti aksaray belediye başkan adayı evren dinçer, ilkaçıklamasını yaptı.

“girilmedik gönül bırakmayacağız”

evren dinçer, “beni bu göreve layık görencumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’a şükranlarımız arz ediyorum.ayrıca ak parti yerel yönetimler başkanımız, mehmet Özhaseki’ye, milletvekillerimize,İl başkanımıza ve tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. aksaray’ınpotansiyelinin farkındayız. sorunlarını biliyoruz ve çözüm önerilerimizihazırladık. vatandaşımızın istekleri bizim rehberimiz olacak. aksaray’daçalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. sosyal belediyeciliği vegönül belediyeciliğini aksaray’da en iyi şekilde sürdüreceğiz. bugüne kadarhizmet etmiş olan belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah aksaray dahaiyi yerlere gelecek” dedi.

haber yaşar k.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası