Siyaset

GENÇLERİN PARTİSİ AK PARTİ

tbmm ak parti grup başkanvekiliİlknur İnceöz seçim çalışmalarına sahur programları ile devam ediyor.

24 haziran seçimlerine artık sayılı günler seçimmesaisine hız kesmeden devam eden İnceöz, sahur programında da gençlerle biraraya geldi. ak parti genel merkez gençlik kolları mkyk Üyesi burcu metin veaksaraylı gençlerle, sahur programında bir araya gelen İnceöz“bizim yeganeamacımız; kimsenin güdümünde olmadan, yakıp-yıkan-yağmalayan değil, ülkemenfaatlerini gözeterek üretmek, gelişmek ve geliştirmek için ilim irfanpeşinde koşan gençliktir.kendi değerlerine, ülkesine, milletine, bayrağına,ezanına sahip çıkan, bilinçli, çalışkan nesiller yetişmesi için elimizden gelengayreti gösteriyoruz” dedi.

aksaray´daki gençlerin eğitim ve öğretimlerininkalitesini arttırmak için bin 798 yeni derslik yapıldığının altını çizen tbmmak parti grup başkanvekili İlknur İnceöz, “partimiz sosyal güvenlik, eğitim,ekonomi ve siyaset başta olmak üzere her alanda gençlerin önünü açmış; hayatınher alanında gençleri desteklemiştir” dedi. ak parti iktidarları döneminde15-18 yaş arasındaki gençlerin dernek kurabilmelerini sağlayan yasaldüzenlemelerin hayata geçirildiğini kaydeden İnceöz, “sivil toplum kuruluşları,gençlerimizin kendilerini en iyi ifade edebildikleri, sosyalleşerek toplumafaydalı olmak için çabalamaya başladıkları ilk duraktır. 2002’de 125 olandernek sayısı, 2018 yılında 800’ün üstüne yükseldi. bu örnek bile tek başına gençlereve gençliğimize verdiğimiz önemin en açık göstergesidir” dedi.

fİgÜran deĞİl baŞrol olam genÇlİk

siyasette gençliği figüran değil, siyasetin başrolüolarak görmek istediklerini kaydeden İnceöz, “gençlerimizecumhurbaşkanımız, genel başkanımız sayın recep tayyip erdoğan büyük bir kıymetvermekte ve önemsemektedir. bu nedenle türkiye`de 16 yıldır, değişimin vegelişimin adresi olan partimizin, 2023 vizyonu ve 2051,2071 hedeflerinin ortakpaydası ve amacı gençlerimizdir. milletvekili seçilme yaşını 18’e düşürmekbizim iktidarımız döneminde oldu. biz gençlerimizin elinde kalemle, kitapla,bilgisayarla yetişmesini istiyoruz” dedi.

24 hazİran`dan sonra kayip nesİl korkumuz sona erİyor

24 haziran tarihine kadar milletvekili adayları veteşkilatları ile iftar, sahur demden gece-gündüz çalışacaklarının altını çizentbmmak parti grup başkanvekili İlknur İnceöz, türkiye`nin bugüne kadar darbe,vesayet odaklarının karanlık senaryoları, koalisyonlar, ekonomik krizler, işgalgirişimleri ve her türlü hainliklerle birkaç neslini kaybettiğini kaydederek“cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile kayıp nesiller oluşmasının önüne geçerek,bir tek gencimizin bile geleceğinin, hayallerinin önünde engeller, kısıtlamalarkalmayacak” dedi

genÇlerİ en İyİ ak partİ anlar

gençleri en iyi anlayan partinin ak parti olduğunu vegençlerin istiklal, istikrar ve istikbal için gençliğin kendisine örnek aldığıcumhurbaşkanı erdoğan`ın safında yer aldığını kaydedentbmm ak parti grupbaşkanvekili İlknur İnceözİnceöz, “bizim yegane amacımız; kimsenin güdümündeolmadan, yakıp-yıkan-yağmalayan değil, ülke menfaatlerini gözeterek üretmek,gelişmek ve geliştirmek için ilim irfan peşinde koşan gençliktedir. bizler dekendi değerlerine, ülkesine, milletine, bayrağına, ezanına sahip çıkan,bilinçli, çalışkan nesiller yetişmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.cumhurbaşkanımızsayın recep tayyip erdoğan´ın ´tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet´rabiasına sahip çıkan gençlerimiz için ne yapsak az” dedi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası