Siyaset

EREL MAZBATASINI ALDI

aksaray İyİ parti’den milletvekili seçilen av. ayhan erelmazbatasını dün aldı. İyi parti il başkanı ve il, ilçe teşkilatı ile birlikteaksaray adliyesine gelen aksaray milletvekili av. ayhan erel mazbatasını aldı.

aksaray adliyesi önünde basın açıklaması yapanmilletvekili erel; “Şuan itibariyle mazbatamı almış bulunmaktayım. sloganımızşu seçim bir gün dostluk her gün seçim geride kaldı. bu süreçte bize gerek ilteşkilatımıza, ilçe teşkilatımıza her evde bana gönüllü elçilik yapan çokdeğerli öğrencilerime dostlarıma buradan çok teşekkür ediyorum.

ayhan erel sadece kendisine oy verenlerinin değil tümaksaray halkının milletvekili olarak görev yapacaktır. demin dediğim gibi seçimbir gündü. dostluk her gün devam edecek. bize oy veren vermeyen, bizlere duaeden gönlümüz sizinle birlikte tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.teşkilatlarımızda görev yapan çok değerli görev arkadaşlarım, yol arkadaşlarımagönüldaşlarımaaksaray’da gerçekten zor bir seçim süreci sonrasında aksaraylıhemşerilerimizin desteğiyle meclise gönderiyorlar. onlara laik olmayaçalışacağız. aksaray’ın sorunlarını biliyorum. aksaray’ın dertlerini biliyorum.Çözüm yollarını biliyorum. bir bir bunları etkili ve yetkili makamlara iletipaksaray’ı daha fazla yaşanabilir sağlıklı huzurlu bir kent olmasınısağlayacağım. her türlü girişimde bulunacağımı beyan ederim. diğer seçilenİlknur hanıma, cengiz beye, ramazan beye de başarılar diliyorum. bundan sonraortak sevdamız, ortak kaygımız, hayalimiz aksaray, aksaray’ın güzel olmasıadına iyi olması için her türlü fedakârlığı yapacağımı buradan beyanediyoruz. 

ben aksaray’ın üzerine taş üstüne taş koyacak her eliöperim. herhangi bir siyasi kıskançlık yapmam, ben diyorum ki diğerarkadaşlarla birlikte 16 yıldır çözülemeyen aksaray’ın sorunlarını gelinbirlikte çözelim el ele, gönül gönülle diyorum” dedi.

haber vedat t.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası