Siyaset

EMEKLİLERE HAYIRLI OLSUN

24 haziran seçim çalışmaları kapsamında, emeklilerlebir araya gelen ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, ak parti’nin emeklileriçin hayata geçirdiği ramazan ve kurban bayramı öncesi verilecek olan 1000 tlbayram ikramiyesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

İl başkanı altınsoy, merkez İlçe başkanı hamza  aktürk ile birlikte, seçim ziyaretlerikapsamında vehbibey caddesinde ki esnaf ziyaretlerinin ardından emeklilerle biraraya geldi. ak partinin emekliler için hayata geçirdiği ramazan ve kurbanbayramları öncesi verilecek olan 1000 tl bayram ikramiyesine dikkat çekti.

başkan altınsoy, “12 milyon emekli aylığı alan vatandaşımızvar, bütün devletten maaş alanlar, her yıl ramazan bayramı öncesi, kurbanbayramı öncesi olmak üzere birer ikramiye alacak. bu 12 milyon üzerindeemekliyi düşündüğümüz zaman hatırı sayılır bir para ediyor. emeklilerimiz dahafazlasına layık, bunun bilincindeyiz. bu bir adımdır. İnşallah imkânlarımızdaha da geliştikçe, emeklilerin dul ve yetimleri de dâhil herkes bundanistifade edecek, yurt dışından emekli olanlar da belirli bir şekilde istifadeedecek. böylece 12 milyonun üzerindeki emeklimize ister az ister çok maaş alsınbu bir bayram hediyesi, ikramiyesi olarak düşünülen bir şey. standart,seyyanen, eşit miktarda, aldığı emeklilik maaşına bakmadan böyle bir imkâninşallah cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan sayesinde sağlanmıştır.bunun yanı sıra yaşlılık aylığından yararlanan 600 bin vatandaşımız var.bunların 266 lira olan aylığını 500 liraya çıkarılmıştır. hayırlı uğurlu olsun,emeklilerimiz her şeyin en güzeline layık, onlara daha iyi imkânlar sağlamakiçin hükümet olarak var gücüyle çalışıyor, 24 haziran’dan sonra da güçlü birmeclis ile çalışmaya da devam edecektir” dedi.

emekli vatandaşlar ise, “cumhurbaşkanımız receptayyip erdoğan önderliğinde ak parti hükümetlerine gencinden yaşlısına kadarhayata geçirdiği hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. allah reis-icumhurumuzu, başkomutanımızı başımızdan eksik etmesin. hayırlı hizmetlerinindevamını nasip etsin” dediler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası