Siyaset

EL EMEĞİ ÜRÜNLERİNDE AKSARAY MERKEZ OLUR

24 haziran pazar günü yapılacak milletvekili genelseçimlerinde ak parti’den aksaray milletvekili aday adayı olan ahmet abakli,aksaray’da evde işi olmayan kadınlarımızın ailelerine katkı sağlamaları ve ülketurizminin geliştirilmesi bakımından yapacakları el emeği, göz nuru ürünlerininsatışı için aksaray’ın merkez olabileceğini söyledi.

gönen ilçesinde bu tür bir çalışmanın olduğunu ve gönenlikadınların yaptıkları el emeği göz nuru ürünler, gönen’de haftanın belirli birgünü gönen’in yerli ve yabancı müşterilerine satışının yapıldığını, gönen’deüretilen ürünleri alıp, İstanbul’da satmak içinde İstanbul’dan gelip ürünleritoptan aldıklarını ve İstanbul’da perakende şekilde satıldığını söyledi.

bu uygulamanın mutlaka aksaray’da hayata geçirilmelidirdiyen ak parti aksaray milletvekili aday adayı ahmet abakli, kültür ve turizmşehri aksaray’ımızda da kadınlarımızın yaptıkları birbirinden güzel ürünleriniyerli ve yabancı turistlere satışının yapılabileceğini ve bu şekildekadınlarımızın aile ve ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayabileceklerinisöyledi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası