Siyaset

DERİN’DEN ÖNDER’E ZİYARET

27. dönem aksaray ak parti milletvekili aday adayı mehmetderin, aksaray Önder İl başkanlığını ziyaret etti. 

aksaray Önder İl başkanı kuddusi bakar ve yönetim kuruluüyelerinin katıldığı programda açıklama yapan Önder İl başkanı kuddusi bakar,27. dönem milletvekili aday adaylığını açıklayan mehmet derin’e çıkmış olduğubu kutsal görevinde başarılar diledi. aksaray’ı ve aksaray sorunlarını bilen veçözüm üretecek bir aday adayımız olan mehmet derin’e çıkmış olduğu bu kutludavada allah yar ve yardımcısı olsun dedi.

ak parti milletvekil aday adayı mehmet derin  bugün burada sivil toplum örgütlerimizdenbiri olan Önder il başkanlığını ziyaret ederek arkadaşlarımızla istişarelerdebulunduk.  güçlü ve yeni türkiye  yolunda allah nasip ederse görev talebindebulunduk çıkmış olduğumuz bu yol inşallah hem aksaray’ımızın yarınlarına güçlübir şekilde girmesi için elimizden geleni yapacağız. burada  Önder İl başkanımız kuddusi bakar’a veyönetimine nazik ziyaretimizi kabul ettiği için  teşekkür ediyorum dedi. 

haber vedat t.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası