Siyaset

DEMOKRAT PARTİ ADAYLARINI TANITTI

31 mart 2019 mahalli İdareler seçimine sayılı günler kalaaksaray demokrat parti, cumartesi günü saat 14:00’da parti binasında aksaray belediyebaşkan adayını ve beldelerde bulunan belediye başkan adaylarını tanıttı.

tanıtım programından konuşan demokrat parti aksaray İlbaşkanı servet ceylan; “31 mart 2019 mahalli idareler seçimlerinde demokratpartinin de var olduğunu demokrat partililerinde hizmete talip olduğunugörmeniz, bilmeniz açısından halkımıza bir duyuru niteliğindedir. bugünadaylarımız tanıtıyoruz. aksaray belediyesinde, helvadere’de ve bağlıkayabelediye başkan adaylarımızın tanıtımını yapacağız. İl genel meclis üyelerimizvar. bizlerin amacı 1946’da hizmet aşkıyla nasıl başladıysak, bu hizmet aşkımızındevam ettiğini milletimize göstermektir. vatandaşlarımıza en iyi hizmeti, enadil hizmeti getireceğine inandığımız arkadaşlarımızla yola çıktık. adayarkadaşlarımız şuan burada kendilerine rozetlerini takacağız” dedi.

demokrat partibelediye başkan adayları

aksaray belediye başkan adayı dr. mücahit erman emre,

helvadere belediye başkan adayı hasan hüseyin akyol,

bağlıkaya belediye başkan adayı bekir Çoşar,

İl genel meclis adayı yusuf gümüşay

haber: vedat tunç

foto: ali Şengül

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası