Siyaset

Cumhuriyetimiz, Milletimizin Birliği Ve Bütünlüğü İle Var Olacaktır

aksaraybelediye başkanı haluk Şahin yazgı, türkiye cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yıldönümüdolayısıyla yazılı bir açıklama yaparak, türkiye cumhuriyeti’ni kuran gazimustafa kemal atatürk’ ü, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi rahmetleandığını ifade etti.

başkanyazgı yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi “milletimiz, büyük bir mutlulukiçinde türkiye cumhuriyetinin 95. kuruluş yıldönümünün sevincini ve gururunuyaşıyor.

türkmilleti birlik ve beraberlik içinde güçlükleri yenmiş ve bugünlere gelinmiştir.atatürk’ ün bizlere emanet ettiği bu mukaddes vatanı, gelecek nesillere engüzel şekilde teslim etmeliyiz. bu nedenledir ki türkiye cumhuriyeti sonsuzadek milletimizin birliği ve bütünlüğü ile güçlükleri yenme azmi ile varolacaktır.

bizlerebu ülkeyi emanet eden türkiye cumhuriyetinin kurucusu mustafa kemal atatürk’ü,şehit ve gazi olmuş bütün geçmişlerimizi rahmetle anıyor, bu aziz vatanınilelebet muhafaza edilmesi için gayret gösteren kahraman ordumuza ve fedakârgüvenlik güçlerimize cenabı hak’ tan muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası