Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ÇİFTÇİYE GÜÇ KATACAK

ak parti aksaray belediye

ak parti aksaray belediye başkan adayı evren dinçer,seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaşlara yönelik sürdürdüğü ziyaretlerineaksaray ziraat odası’yla devam etti. 

belediye başkan adayı evren dinçer beraberinde ak partiİl başkanı hüseyin altınsoy, gençlik kolları başkanı mehmet emin kılıç veyönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziraat odası başkanı emin koçak’ı ziyaretetti. aksaray’ın tarım alanına dair sorunlarını yüz yüze konuşarak masayayatırdığı ziyarette karşılıklı bilgi alışverişi içinde aksaray’a yapılmasıgereken yatırımlar konuşuldu.

aksaray’ın tarım coğrafyası açısından çok önemli birstratejiye sahip olduğunu vurgulayan belediye başkan adayı dinçer, “Şehrinekonomisindeki önemli aktörlerden bir tanesi ve üye sayısı bakımındanbakıldığında da ziraat odalarıdır. ziraat odalarının öncülüğünde düzenlenentarım fuarları o şehrin tarımının tanıtılmasında olmazsa olmazlar arasındadır.biz de bunu göz önünde bulundurarak fuar alanı için proje hazırlamayıdüşünüyoruz. aksaray’da üretilen ürünler fuarda tanıtılacak hem de dışarıdangelen firmalar kente ekonomik anlamda katkı sağlayacak. kısa vadeli değilaksaray’da uzun vadeli çiftçilerimizin rekabet gücünü artıracak projelere imzaatacağız” şeklinde konuştu.

ziraat odası olarak üretici ile devlet arasında köprügörevi gördüklerini kaydeden ziraat odası başkanı koçak ise, “oda olarak işinüretim yapan tarafındayız. Üretilen ürünlerin pirim anlamında devletle olanbağlantısının kurulması açısından bir köprü görevi görüyoruz. Çiftçilerdenbağımsız değiliz, bizler de üretim yapıyoruz. ziraat odaları ve üyeleri tamamençiftçilik yapan kişilerden oluşuyor. aksaray’da fuar alanı konusunda sıkıntıçekiyoruz. eğer sizler göreve gelirseniz beklentimiz bizlere fuar alanıkazandırmanız. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar dilerim. ayrıca nazikziyaretinizden dolayı da odam ve temsil ettiğimiz çiftçilerimiz adına teşekkürederim.” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

AK Parti İl Başkanı Hamza
Sıradaki Haber Ak Parti’de 81 İl Teşkilatı tek tek Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde bayramlaştı!