Siyaset

CHP’DEN HASTA ZİYARETİ

chp İl başkan yardımcısı dr.yalçın dutkun, merkez İlçe başkanyardımcısı mahmut zafer aydın, milletvekili adayları ali abbas ertürk, ramazanfidan ve pelinsu yıldırım hastanede yatan hastaları ve hasta yakınlarınıziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletip, bayramlarını kutladılar.

milletvekili adayı ali abbas ertürk hastalarla ve yakınlarıile yaptığı görüşmelerde “ sağlığa eşit erişim projemizkapsamında sağlık hizmetlerinin tamamı ücretsiz olacak, sağlık hizmetlerindekatılım payı ve ilave ücretler kaldırılacak. sigorta prim ödemesi sağlıkhizmetlerine erişim için ön koşul olmaktan çıkartılacak.

hastaolan yurttaşların sağlık kurumlarına erişim için kullanacakları toplu taşımahizmetleri ücretsiz olacak.

bütündoğumlar her yerde ücretsiz ve sağlık personeli yardımıyla gerçekleştirilecek,ayrıca doğumlarda alınan tüm fark ücretleri kaldırılacak.

İsteyenherkese aile planlaması hizmetleri ücretsiz sunulacak.

engelliyurttaşların hastanelere servis araçları ile randevulu olarak ulaşımısağlanacak, bütün hastanelerde engelli karşılama birimlerinin oluşturulacak,işitme engelliler için tercüman bulundurulacak ve engelliler için evde fizik tedaviolanağı sağlanacak. “  dedi.

haber merkezi 

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası