Siyaset

CHP DEN SARIYAHŞİ ÇIKARMASI

chp milletvekili adayları ali abbas ertürk, pelinsuyıldırım ve ali eşmekaya beraberlerinde İl başkanı ramazan koçak, eski İlbaşkanı doğan koşar, yeşiltepe belediye başkanı tahsin Çelik ve sarıyahşi İlçebaşkanı hüsamettin demirel ile birlikte sarıyahşi ’ de pazar yeri ve esnafziyareti yaptılar.

adaylar seçimler için destek isterlerken, yurttaşlarınşikâyetlerini de dinlediler. her bölgede olduğu gibi sarıyahşi’ de de ekonomiksıkıntı birinci sıradaki yerini korurken, sarıyahşililer adliye ve ptt’ninkapatılmasına tepkilerini dile getirdiler.

adaylar gezi sırasında İyi parti adayları ve yöneticileriile karşılaştılar. oldukça samimi bir şekilde sohbet eden taraflar birbirlerinebaşarılar dilediler. ayrıca mhp İlçe başkanlığını da ziyaret eden adaylar dahasonra chp İlçe başkanlığında partililerle biraraya gelerek seçim sürecindeyapılacak çalışmalarla ilgili istişarede bulundular.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası