Siyaset

BÜTÜN GAYEMİZ HİZMET

adalet ve kalkınma partisi’nin (ak parti) aksaraybelediye başkan adayı evren dinçer, esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

merkez İlçe başkanı hamza aktürk, kadın kolları başkanıferhan polat ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnaf ve işyerleriniziyaret eden ak parti belediye başkan adayı evren dinçer, vatandaşlardan 31mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde ak parti’ye destek vermelerini istedi.gittiği tüm işyerlerinde büyük bir ilgiyle karşılanan dinçer, esnafın sorun vesıkıntılarını dinleyip not aldı. İlde belediyecilik hizmetlerine yeni biranlayış getirmeye hazırlandıklarını belirten dinçer, “birlik ve beraberlikiçinde gayret gösteren arkadaşlarımızla çok çalışarak, aksaray’ı inşallah akbelediyecilikle hak ettiği seviyelere getireceğiz.” dedi.

ziyaretlerdeki amacının sıkıntıları yerinde öğrenmekolduğunu anlatan dinçer, “her bölgenin isteğini orada bulunan esnaftan, oradayaşayan halktan öğrenmek daha iyi olduğunu düşünüyorum. Öğrenelim ki, ileridebir hizmet yapacaksak bu istekleri göz ardı etmeden, talepler doğrultusundagerçekleştirelim. bütün gayemiz amacımız bu yönde.” diye konuştu.

başkan adayı dinçer ve beraberindeki ak parti heyeti,ziyaret ettikleri tüm esnaflara kazançlarının hayırlı ve bereketli olmasıdileğinde bulundu.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası