milli hareket partisi 31 mart 2019 mahalli idarelerseçimlerinde belediye başkan adaylarınıaçıkladı. aksaray´da mhp belediye başkanlığı seçimlerine aday olarak seferalkan ismi açıkladı.
milliyetçi hareketpartisinden aksaray belediye başkan aday adayı olan cevat baysak’tan mhpaksaray belediye başkan adayı sefer alkan´a tam destek.
İş adamı cevat boysak; “ milliyetçi hareket partisindenaksaray belediye başkan adayımız olan sefer alkan kardeşimin sonuna kadaryanında olduğumu ve aksaray için ne gibi hizmet gerekli ise tüm gücümlepartimizden aksaray belediye başkan adayı olan sefer alkan’la el ele veripçalışma zamanıdır. adayımızın aksaray´ımıza, partimize hayırlı ve uğurluolmasını diliyorum” dedi.
haber vedat t.