Siyaset

BİRLİKTE KAZANACAĞIZ

hazım turan güzelyurt belediye başkan aday adaylığı içinkalabalık bir güzelyurt’luyla birlikte İlçe başkanlığına gelerek başvuru yaptı‘birlikte kazanacağız’ dedi.

hazım turan , adalet ve kalkına partisi (ak parti)güzelyurt belediye başkan aday adayı olduğunu açıkladı.

 İşadamı hazımturan, belediye başkan aday adaylığını açıkladı. hazım turan; “İdare ederken dehazreti Ömer gibi adil, hazreti ebu bekir gibi sadık, hazreti ali gibi vefalıve yiğit olmaktır, Şehirden emin olan, kendinden emin olunandır” dedi.

“artık hiçbir Şeyeskisi gibi olmayacak”

güzelyurt’da doğduğunu, güzleyurt’da doyduğunu bilerek,halkına hizmet aşkıyla, güzelyurt sevdasıyla yola çıktığını belirten. hazımturan, “toprak ve su, insanların hayatlarını sürdürebilmesi için gerekli olanen önemli kaynaktır. İnsanlar toprağı işler aş elde eder. toprağı işler canlıbesler. toprağı işler rızık elde eder. su ise canlılara ve toprağa hayat verir.toprak ve suda, sultan alpaslan’ın 1071 de malazgirt’te yüce milletimizekapılarını açtığı, osmanlı padişahlarının 7 asır yönettiği, gazi mustafa kemalatatürk ve silah arkadaşlarının bizim olduğunu tescillediği kadim anadolu’da veonun parçası olan güzel güzelyurt ilçemizde çok bereketlidir. böyle önemli vegüzel topraklarda da tarih boyunca medeniyetler ve şehirler kurulmuştur. buşehirler insanoğlunun gelişimine, ticaretine yön vermiştir. bu şehirleri dehalkın güvendiği kişiler yönetmiştir. bu kişilere Şehr’ül emin denmiştir.Şehr’ül emin şehri ve içinde yaşayanları emaneti gibi görendir, onlara hizmetedendir, Şehrin insanına hizmet ederken hakka hizmet ettiğini bilendir, bir şehrinidarecisi olandır, İdare ederken de hazreti Ömer gibi adil, hazreti ebu bekirgibi sadık, hazreti ali gibi vefalı ve yiğit olmaktır, Şehirden emin olan,kendinden emin olunandır. bizde böyle bir anlayışla, burada doğduğumuzu buradadoyduğumuzu bilerek, halkımıza hizmet aşkıyla, güzelyurt sevdasıyla yolaçıktık. artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. daha yaşanabilen bir güzelyurtiçin planlarımız var, projelerimiz var. hedefimiz göç veren değil göç alan birgüzelyurt. aday adayı olan arkadaşlarımızla, bu sevdaya gönül verenlerle,birlik ve beraberlik içinde sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan’ınİstanbul’da başlattığı sonra türkiye’ye yayılan ak belediyeciliğigüzelyurt’umuzda da uygulamak için, yarınlarımız ve çocuklarımız için önceallah’ın izniyle sonra halkımız ve partimizin teveccühüyle, ak parti güzelyurtbelediye başkan aday adaylığımı açıklıyorum” ifadelerini kullandı.

“belediyeyi alaraktaçlandıracağız”

ak parti güzelyurt İlçe başkanı murat günalp ile birlikteel ele vererek; “ muhtemel çıkacak ve çıkan aday adayları ile birlikte birlikberaberliğimize, partimizin ilkelerine e kurumsal yapısına zarar vermedeninşallah bu süreci götüreceğiz. final de de belediyeyi alarak taçlandıracağızdiye inancımız tam. İnşallah bu süreci birlik beraberlik içinde götüreceğizdedi.

haber yaşar k.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası