Siyaset

BELEDİYE EMİN ELLERE TESLİM EDİLECEK

aksaray mhp belediyebaşkan adayı sefer alkan ev toplantılarına devam ediyor. milliyetçi hareketpartisi adayı sefer alkan’ın dünkü ev toplantısı ziyaretlerinin durağıereğlikapı mahallesi oldu. alkan” 31 mart’tan sonraaksaray belediyesi inşallah emin ellere teslim edileceğine inanıyoruz” dedi.

mhp aksaray belediye başkan adayı sefer alkan; “31mart’tan sonra mhp’li kadroların yöneteceği aksaray belediyesi ileaksaray’ımızı daha güzel günler beklemektedir. 1999-2004 yılları arasındaaksaray belediyesini mhp’li başkanın yönettiğini ve aksaray’ı büyüme ve gelişmeadına ivme kaydettiğini söyleyen sefer alkan, 15 yıl aradan sonra aksaraybelediyesi yeniden halkımızın destekleri ile mhp’li kadrolar tarafındanyönetilecektir. bunu öncelikle milletimiz istemektedir. bugün ev toplantısında ereğlikapı mahallesinde fikret serin abimizinevine misafir olduk. aksaray ile ilgili projelerimizi anlattık. ereğlikapı içinyapacağımız çalışmaları anlaktık. bizleri evinde ağırlayan fikret serin abimizeereğlikapı mahallesi sakinlerine çok teşekkür ederim” dedi.

haber vedat tunç

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası