Siyaset

BAYRAMLAŞMA PROGRAMI YAPILDI

aksaray valisi aykut pekmez karamanoğlumehmet bey ulu camii’nde kıldığı bayram namazı sonrası vatandaşlarlabayramlaştı.

aksaray milletvekili cengiz aydoğdu ilebirlikte vatandaşlarla bayramlaşan vali pekmez, vatandaşlara sağlık, huzuriçinde bir bayram geçirmelerini temenni ederken; bayramlaşmak isteyen çocuklarıda öperek bayramlarını kutladı.

ramazan bayramıbayramlaşma töreni yapıldı

aksaray’da, ramazan bayramı dolayısıylabayramlaşma töreni düzenlendi.

aksaray Öğretmenevi’nde halka açıkolarak düzenlenen törene aksaray valisi aykut pekmez, ak parti grupbaşkanvekili İlknur İnceöz, ak parti aksaray milletvekilleri cengiz aydoğdu,mustafa serdengeçti, belediye başkanı haluk Şahin yazgı, emniyet müdürü alikarabağ, İl jandarma komutanı jandarma albay fuat anık, protokol üyeleri ilesiyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

burada yapılan bayramlaşmanın ardındanvali aykut pekmez, milletvekilleri ile birlikte a.kadirÜçyıldız huzurevi,aksaray eğitim ve araştırma hastanesi ve Çocuk evleri koordinasyon merkezi’niziyaret etti.

huzurevi sakinlerinin elini öperekbayramlaşan vali pekmez ve beraberindeki heyet; aksaray eğitim ve araştırmahastanesi ortopedi servisinde tedavi gören hastalara geçmiş olsun dileğindebulunarak hasta ve yakınlarının bayramlarını kutladı.

vali pekmez ve beraberindeki heyet,Çocuk koordinasyon merkezi’nde koruma altındaki çocuklarla yapılanbayramlaşmanın ardından İl emniyet müdürlüğü ve İl jandarma komutanlığı’nıziyaret ederek emniyet ve jandarma teşkilatı personelleri ile bayramlaştı.

-Şehitmezarlarına karanfil bıraktılar

vali aykut pekmez beraberinde aksaraymilletvekili cengiz aydoğdu; belediye başkanı haluk Şahin yazgı, emniyet müdürüali karabağ, jandarma komutanı albay fuat anık, ak parti İl başkanı hüseyinaltınsoy, merkez İlçe başkanı hamza aktürk, aksaray ticaret ve sanayi odasıbaşkanı cüneyt göktaş ile cuma namazı sonrasında aksaray Şehitliği’ni ziyaretetti.

Şehit mezarlarına karanfil bırakan valipekmez ve beraberindeki heyet, müftü yardımcısı yaşar zengin tarafından kuran-ıkerim okunmasının ardından dua ettiler.

bayramların birlik, kardeşlikduygularının yaşandığı özel günler olduğunu belirten vali pekmez, vatandaşlarınbayramını tebrik ederek bayramın huzur içinde geçmesini temenni ettiğinibelirtti.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası