Siyaset

BAŞKAN ALTINSOY, TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

ak parti İl başkanı hüseyinaltınsoy, merkez İlçe başkanı hamza aktürk ile birlikte, kapalı Çarşı esnafınıziyaret ederek, 24 haziran’da verdikleri güçlü desteklerden dolayı teşekküretti.

esnaf ve vatandaşlarla bir arayagelip sohbet eden İl başkanı hüseyin altınsoy, “genel başkanımız,cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’ı, yeni yönetim sistemimiz olancumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin ilk başkan’ı yapma yolunda verdikleridesteklerden dolayı aksaraylı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

başkan altınsoy, “Önceliklegöreve geldiğimiz günden bu yana esnaf ve vatandaşlarımızın her zaman yanındaolduğumuzu belirtmek istiyorum. her zaman vatandaşlarımız ile bir araya geliphemhal oluyoruz. aksaray 24 haziran’da yeni bir tarih yazarak cumhurbaşkanımızsayın recep tayyip erdoğan’a güçlü bir destek verdi.

aksaray halkına ve milletimizeçok teşekkür etmek istiyorum.cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turda bitmesidünyaya net bir mesaj oldu. bizler ak parti olarak hizmet siyasetimize öncekidönemlerde olduğu gibi bundan sonra da milletvekillerimiz ve belediyebaşkanımız ile hep birlikte devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

esnafve vatandaşlar ise cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın yeni yönetimsisteminin ilk başkan’ı olmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirterek, akparti’nin ve recep tayyip erdoğan’ın sonuna kadar destekçisi olacaklarını dilegetirdiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası