Siyaset

AYDOĞDU BAKAN PAKDEMİRLİ İLE BİR ARAYA GELDİ

aksaray milletvekili cengiz aydoğdu tarafından tarım veorman bakanı bekir pakdemirli nezdinde gerçekleştirilen bir çalışma ziyaretindeaksaray ilinin sorunları masaya yatırıldı. 

aksaray için hayati önemi olan sorunlar, bilhassa susorunları hakkında görüş alış verişinde bulunda ve bazı çözümlerde mutabıkkalındı. dsİ genel müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalar gündemegeldi.  aksaray şehir merkezinin içmesuyu temininde devam den inşaatta son aşamaya gelindiği memnuniyetle tespitedildi.

aksaray’ın tarımsal sulama ihtiyacı konusunda alternatifimkânların değerlendirilmesi için bakan pakdemirli’nin olumlu yaklaşımı veilgili birimlere çalışılması için talimatı gerçekleşti.     

cengiz aydoğdu, pakdemirli’nin konuya ve ilimiz plan veprojelerine yaklaşımı hususunda memnuniyetine dile getirerek, kendilerineteşekkürlerini ileterek bakan pakdemirli’yi aksaray’a davet etti.

aralık ayının ilk yarısında aksaray’da bir tarımsorunları çalışması için mutabık kalındı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası