Siyaset

ASKON DEVLETİNİN YANINDA

İlimyayma vakfı mütevelli heyeti başkan vekili bilal erdoğan’ın askon genel merkeziziyareti sonrası fahri askon üyesi olması hakkında mesaj yayınlayan askonaksaray Şube başkanı hasan dağ, “onur duyduk” dedi.

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan’ın oğlu, İlim yayma vakfı mütevelli heyeti başkanvekili bilal erdoğan askon genel merkezini ziyaret etti. ziyarette askon genelbaşkanı hasan ali cesur, askon adına İlim yayma vakfı mütevelli heyeti başkanvekili bilal erdoğan’a fahri üyelik beratı takdim etti.  askon Şube başkanı hasan dağ, bilalerdoğan’ın askon genel merkezini ziyaretini değerlendirdi. başkan dağ, bilalerdoğan’ın askon’u ziyaret ederek başta genel başkan ve tüm askon teşkilatınaözellikle 15 temmuz hain darbe girişiminden bu yana askon’un milli iradeyesahip çıkmak adına yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ettiğini belirterek,“kendisi de askon fahri üyesi olmuştur. sayın bilal erdoğan’ın fahri üye olmasıaskon teşkilatı için onur verici ve önemli bir gelişmedir. bu minvalde sürekliyapmış olduğu sosyal ve ticari çalışmalarla her geçen gün büyümekte olan askonteşkilatının güçlenerek yoluna devam etmesi ve ülke ekonomisi ve geleceği içinönemli bir adımdır”  dedi. başkandağ “her zaman askon teşkilatı olarak ve milletimizin milli iradesinin vedevletimizin yanındayız” mesajı verdi.

habermerkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası