Siyaset

ANKARA BÜROKRASİSİNDEN DİNÇER’E ZİYARET

devlet personel başkan yardımcıları adem dinç ve erdalaydın ile adalet bakanlığı personel genel müdür yardımcısı İsmailayaz ve beraberindeki heyet bir dizi ziyaret için aksaray’a gelerek belediyebaşkan adayı evren dinçer ile görüştü.

ak parti aksaray belediye başkan adayı evren dinçer ilegörüşen heyet dinçer’in ankara bürokrasisinden arkadaşları olduğunu ve uzunyıllar birlikte görev yaptıklarını ifade ederek, “aksaray ziyaretimizdebelediye başkan adayımız dinçer kardeşimizi de görme imkânımız oldu. kendisiankara’da güçle ilişkilere sahip, ankara bürokrasisine hâkim. aksaray halkınınbelediye başkanlığı görevini tevdi etmesi durumunda aksaray ve ankara arasındasağlam köprüler kurabilecek bilgi, birikim ve insani ilişkilere sahip.kendisine de bu manada başarılar diliyoruz.” diye konuştular. yapılan buziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren evren dinçer ise, “memleket işigönül diyerek çıktığımız kutlu yolda bizleri yalnız bırakmayan başta aksarayhalkına, milletvekillerimize, il teşkilatımıza ve siz değerli arkadaşlarıma çokteşekkür ederim. hep birlikte salihler şehri aksaray’ımızda tüm kesimin gönlünedokunan projeleri hayata geçireceğiz. ankara ile aksaray arasındaki güçlü bağsayesinde ilimizi türkiye’nin nadide iller arasında olacağından hiç kimseninşüphesi olmasın.” dedi.

haber merkezi 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası