Siyaset

ALTINSOY RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

ramazan bayramı vesilesiyle kutlama mesajı yayınlayan İl başkanıhüseyin altınsoy, bayramın birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızıpekiştirmesini dileyerek, ramazan bayramından sonra yapılacak olan seçimler ileülkedeki güven ve istikrarın devam etmesi temennisinde bulundu.

başkan altınsoy, bayramların huzur ve kardeşlik duygularınınyoğunlaştığı en önemli günler olduğunu söyledi. ramazan ayının ardından gelenbayramın birlik beraberlik ve kardeşliğin habercisi olmasını dileyen başkanaltınsoy, “her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, barış,dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı,kucaklaşmanın yaşandığı bir ramazan bayramına daha erişmenin mutluluğunuyaşıyoruz. gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandandünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını daaynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz. dini bayramlarımız, kimsesizleri vehastaları ziyaret ederek onları sevindirip, çok yoğun insani duygularyaşamamıza vesile olur. bayramlar, milli ve dini duyguların inançların,geleneklerin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı, millet olma şuurununşekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir.

bu duygu ve düşüncelerle ramazan bayramının, İlimize,ülkemize ve islam âlemine hayırlar getirmesini, birlik, beraberlik ve kardeşlikduygularımızı pekiştirmesini diliyor, ramazan bayramından sonra yapılacak olanseçimler ile ülkedeki güven ve istikrarın devam etmesini temenni ediyorum”ifadelerine yer verdi.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası