Siyaset

ALTINSOY KADİR GECESİNİ KUTLADI

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, kadir gecesi vesilesiylekutlama mesajı yayınladı. başkan altınsoy mesajında, “bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini cenab-ı allah’tanniyaz ediyorum” dedi.

aksaraylıların ve tüm İslam Âleminin kadir gecesi’ni kutlayan altınsoy, “kadir gecesi rabbimizininsanlığa bir rahmet kapısı, bir umut pınarı olarak bahşettiği mübarek birgecedir. kadir gecesini idrak ederken; yoksulların ve zulme maruz kalmışlarınhaklarını düşünmemiz, onların dertleriyle dertlenmemiz, yaralarını sarmamız gerekir.bu bütün müslümanların üzerine düşen bir görev ve sorumluluktur.

kadir gecesi en faziletli ve kutsal gecelerdenbiridir. bin aydan daha hayırlı olarak kabul edilen bu mübarek geceninhepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızıaydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. İnanıyorumki bütün vatandaşlarımız bu mübarek ayın ve bu gecenin hatırına bir hayıryarışı içinde olup, ihtiyaç sahibi insanlarla dayanışmaiçinde hareket etmişlerdir.

bu duygu ve düşüncelerle tüm aksaraylıhemşerilerimizin ve İslam Âleminin mübarek kadir gecesini tebrik ediyor; bumübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini cenab-ı allah’tan niyazediyorum” ifadelerini kullandı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası