Siyaset

AKSARAYSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

İyi parti aksaray milletvekili ayhan erel hafta sonundaoynanan ve golsüz sona eren aksaray belediyespor ile silifke belediyespormaçının ardından, silifke belediyespor teknik direktörü yılmaz Özlem ilesilifke belediyesporlu futbolcuların çıkarmış olduğu olaylar ile maçtan sonrakarşılaşmanın yardımcı hakemi berkay otuzbiroğlu’nun aksaray belediyesporyardımcı antrenörü ahmet bakır’a çelme takıp düşürmesi ile alevlenen olaylarlailgili olarak, aksarayspor sahipsiz değildir” dedi.

İyi parti aksaray milletvekili ayhan erel açıklamasındaşu görüşlere yer verdi. “aksaraysporumuzun üzerinden ellerinizi Çekin. onunüzerinden çekilmeyen kirli elleri aksaraylı sporseverler kırmasını iyi bilir”dedi.

milletvekili ayhan erel açıklamasında, “18 kasım 2018tarihinde oynanan aksarayspor, talasgücü belediyespor maçında çıkan olaylarnedeniyle kabul edemeyeceğimiz bir şekilde saha içi olaylarından dolayıseyircisiz oynama cezası verilmiştir. bu ceza içerde oynanan İskenderunbelediyespor maçında uygulanmayıp, şampiyonluk yarışında rakibimiz olan silifkebelediyespor maçına niçin bırakılmıştır?

16 aralık pazar günü oynanan maçta hakemlerin işgüzarlığıile aksarayspor’un iki nizami gol iptal edilmiştir. maçtan sonra rakip takımhocasının (yılmaz Özlem) tahrikleri neticesinde çıkan olaylar bahane edilerek,aksarayspora tekrar ceza verilecek olursa bu haksız cezanın uygulanmaması içinher türlü hukuki girişim ve eylemleri yapacağımız herkesçe bilinsin.  aksarayspor sahipsiz değildir.

aksarayspor için söylenecek sözümüz, bitmeyen sevdamızvar” dedi.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası