Siyaset

AKSARAYIN ÖZ EVLADI MURAT ÖZTEKE

24haziran 2018 pazar günü yapılacak 27.dönem milletvekili seçiminde aksaraymilletvekili adayı olmak için müracaat eden iş adamı eğitimci murat Özteke  vizyonu yüksek halkın tanıdığı aksaray’ın özevladı murat Özteke ismi aksaray gündemine oturdu.

gerekparti içerisinde  gerekse gittiği heryerde vatandaşlar tarafından ilgi ile karşılanan murat Özteke aday adaylığıiçin şunları söyledi.: “ben aksaray´ımı çok seviyorum, aksaray´ıma hizmet etmekbenim yıllardır isteğim ve arzumdur. İnşallah rabbim nasip ederse eğermilletvekili adayı olurda halkımda beni seçerse bu ülkeme ve doğduğum şehirolan aksaray’a  gücüm ve nefesim yettiğikadar hizmet etmeye söz veriyorum.hedefim ülkemi ve doğduğum güzel şehiraksaray´ı 2023 hedefine ulaştırmak için tüm çalışmaların içinde olmak ve ülkemeve İlime faydalı bir birey olmaktır. rabbim inşallah hayırlısını versin benaksaray´ım ve ülkem İçin aday adayıyım” dedi.

haber merkez

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası