Siyaset

AK PARTİ VE MHP DÜNYA ÇİFTÇİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

ak parti merkez İlçe başkanı hamza aktürk ve İl yönetimkurulu Üyeleri, milliyetçi hareket partisi (mhp) merkez İlçe başkanı cavitÇıtak ve mhp milletvekili aday adayları 14 mayıs dünya Çiftçiler günü nedeniyleziraat odası başkanı emin koçak’ı makamında ziyaret etti. 

ziraat odası başkanı emin koçak, ziyaretten duyduğumemnuniyeti dile getirirken, siyasiler dünya çiftçiler gününü kutladı.aksaray’ın tarım ve hayvancılık kenti olduğunu belirten ziraat odası başkanıemin koçak, tarım ve hayvancılığın hem türkiye, hem de aksaray için çok önemlibir sektör olduğunu belirterek, tarım ve hayvancılığın gelişmesi, üreticilerinkazanması ve daha kaliteli, daha verimli ürün elde etmek için var güçleriyleçalıştıklarını söyledi.

ak parti ve mhp merkez İlçe başkanları aktürk ve Çıtakise, aksaray’ın tarım ve hayvancılıkla birlikte her sektörde hızla geliştiğinibelirterek, tarım ve hayvancılığın insanoğlunun vazgeçilmez tüketim kaynağıolduğunu ve bu nedenle çok önemli olduğunu belirttiler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası