Siyaset

AK PARTİ HEYETİNDEN, ATSO’YA ZİYARET

ak parti milletvekili cengiz aydoğdu, vali aykut pekmez, ak partiİl başkanı hüseyin altınsoy ve merkez İlçe başkanı hamza aktürk ile birlikte,ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş, meclis başkanıfatih tekin ve atso yönetim kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

aksaray’ın ekonomisi ile ilgili konularda istişarelerde bulunmaküzere ticaret ve sanayi odasını ziyaret eden vali aykut pekmez ve ak partiheyetini, atsoyönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş, meclis başkanı fatih tekinve atso yönetim kurulu Üyeleri karşıladı.

göreve geldikleriilk günden itibaren çalışmalara yoğun bir tempoile devam ettiklerini belirten milletvekili aydoğdu, fırsat buldukça iade-iziyaretler yapmak istediklerini ve bu bağlamda sivil toplum kuruluşuolarakaksaray ticaret ve sanayi odası başkanlığını ziyaret ettiklerini ifadeetti.
Şehrin ekonomisiyle yakından ilgilenen aksaray ticaret ve sanayi odası ilesürekli diyalog içerisinde olacaklarını, istişare yapacaklarını belirtenaydoğdu “ortak akıl ile hareket ediyoruz. aksaray’ın gelişmesi, kalkınması veekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren aksaray ticaret ve sanayiodası yönetim kurulu başkanı cüneyt göktaş ise, “bugün burada valimizaykut pekmez ve ak parti heyetini ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz. milletvekilimizcengiz aydoğdu’nun da ifade ettiği gibi aksaray’ın gelişmesi, kalkınması veekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. İşadamlarımızın, üyelerimizin sorun ve sıkıntılarını birlikte çözeceğiz. kendilerinede yeni görevinde bir kez daha başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası