Siyaset

AK HEYET’TEN YAŞLILARA ZİYARET

ak parti İl başkanı hüseyin altınsoy, milletvekili adayımuhammed aktaş, merkez İlçe başkanı hamza aktürk ve partililer, adaylarınaçıklanmasından sonra seçim çalışmalarını hızlandırdılar. emekli dinlenme eviniziyaret eden ak parti heyeti, dua ve destek istedi.

21 mayıs’ta milletvekili adaylarının açıklanması ileçalışmalarının hız kazandığını belirten İl başkanı hüseyin altınsoy“milletvekili adayımız muhammed aktaş ve yönetim kurulu üyelerimiz ileziyaretlerimize başladık. allah’ın izniyle bugünden itibaren her zaman olduğugibi 4 milletvekili adayımız ile sahada olacağız. vatandaşlarımız ile bir arayagelip hasbihal ediyoruz. partimizin hizmetlerini anlatıyor, dua ve destekistiyoruz.

bugün ki durağımız emekli dinlenme evi oldu. burada akparti hükümetlerinin emeklilerimiz için hayata geçirdiği sayısız hizmetin yanısıra son olarak geçtiğimiz günlerde yine ak parti’nin hayata geçirdiği yeni birçalışma ile her yıl ramazan ve kurban bayramları öncesi birer ikramiyeverilecektir” dedi.

ak heyetin ziyaretleri esnaf gezisiile devam etti.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası