Siyaset

AK HEYETİ AKSARAY’I ADIM ADIM GEZİYOR

“24haziran, türkiye Üzerinde oynanan oyunlara ‘dur’ demenin en İyi yolu”

ak parti grup başkanvekili ve milletvekiliadayı İlknurİnceöz, belediye başkanı haluk Şahin yazgı, belediye meclis üyeleri ve partiteşkilat üyeleri seçim çalışmalarını kent merkezinde sürdürdü. eskiden yimpaşcaddesi olarak bilinen ve yeni adı Şemsiyeli sokak olarak anılan kurtuluş caddesindeesnafları ziyaret eden ak heyet, son olarak ptt caddesinde esnafları ederekbereketli ve bol kazançlar diledi.   

ak parti teşkilatı, 24 haziran cumhurbaşkanlığı ve 27’ncidönem milletvekili seçimleri için hep birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. aksaray’ınher mahallesini her sokağını adım adım gezen ak heyet, hacı hasanlı mahallesikurtuluş caddesinde esnafları ziyaret ettiler.

ziyaret esnasında karşılaştıklarıvatandaşlarla sohbet edenbelediye başkanı haluk Şahin yazgı, 24 haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı vemilletvekilliği seçimlerinin sadece türkiye’yi değil, dünyayı ilgilendirdiğinisöyledi.

24 haziran seçimlerinin türkiye üzerinde oynanan oyunlara‘dur’ demenin en iyi yolu olduğunu dile getiren başkan yazgı, “türkiye’nin ilk başkanınıseçeceği 24 haziran pazar akşamına kadar çalışmalarımız hız kesmeden devamedecek” dedi. yazgı, köy, mahalle ve esnaf ziyaretlerinin son güne kadarsüreceğini, kentte sıkılmadık el ve girilmedik gönül bırakmayacaklarını ifadeetti.

24 haziran seçimlerinin, bireylerin seçimi değil, birmilletin kaderinin seçimi olduğunu söyleyen ak parti grup başkanvekiliİlknurİnceöz,“hedefimiz 24 haziran’da en yüksek oyu almaktır. aksaray her zaman akparti’ye oy verdi, destekledi, sahip çıktı. ak parti de aksaray’ımıza sahipçıktı. biz bu seçimlerde de hemşerilerimize inanıyor güveniyoruz” ifadelerinikullandı.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası