Siyaset

AK HEYET İLÇELERİ ZİYARET ETTİ

ak parti milletvekili adayları İlknur İnceöz, cengiz aydoğdu,mustafa serdengeçti, muhammed aktaş ve merkez İlçe başkanı hamza aktürk,yönetim kurulu üyeleri ile birlikte seçim ziyaretleri kapsamında sultanhanı veeskil İlçelerini ziyaret edip, 24 haziran seçimlerinde güçlü bir destekistediler.

İlk olarak sultanhanı İlçe belediye başkanı fahrisolak’ı ziyaret eden ak parti heyeti, İlçe esnafını ziyaretin ardından,eşmekaya beldesini ve eskil İlçesini ziyaret etti.

24 haziran seçimlerinin önemine vurgu yapan ak parti heyeti;”elde edilecek zaferler ile türkiye’nin yepyeni aydınlık bir geleceğedoğru yol alacağını belirtti.  24 haziran seçimlerinin türkiye’ninistikrarının güvencesi, istikbalinin sigortası olduğuna dikkat çekenmilletvekili adayları, Ülkemize yönelik yapılmaya çalışılan gerek ekonomikoperasyonları, gerekse siyasi operasyonları milletimiz doğru okumalıdır. bubakımdan 24 haziran’da türk milletinin tercihini türkiye’nin istikrarından yanakullanacaklarına inanıyoruz. 24 haziran seçimleri bireylerin seçimi değil, birmilletin kaderinin seçimidir” dediler.

sultanhanı İlçesi sakinleri ise, “İlçe olmaları için büyük gayretgösteren başta grup başkanvekilimiz İlknur İnceöz olmak üzere,milletvekillerimiz ve emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. dış mihraklar her nekadar ülkemizin ekonomisi üzerinde oyun oynamaya çalışırsa çalışsın, milletinadamı cumhurbaşkanımız sayın recep tayyip erdoğan’a sahip çıkacağız” dediler.

haber merkezi

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası