Gündem

SEVGİLERİN EN KIYMETLİSİDİR ANNELER

aksaray valisi aykut pekmez anneler günü nedeniyle basınaçıklaması yaptı.  vali pekmez yaptığı açıklamada; “annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen,karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getirenve iyi bir şekilde..

SEVGİLERİN EN KIYMETLİSİDİR ANNELER

aksaray valisi aykut pekmez anneler günü nedeniyle basınaçıklaması yaptı. 

vali pekmez yaptığı açıklamada;

“annelerimiz, yeryüzünde en kutsal görevi üstlenen,karşılıksız sevgi, hoşgörü ve mutluluğumuzun kaynağı, bizleri dünyaya getirenve iyi bir şekilde yetişmemizi sağlayan en değerli varlığımızdır.

karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini verenannelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığınıngüvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevikaynaklarıdır.

varlığıyla hayata anlam katan, şefkat dolu yüreğiyleçocuklarına yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. annesevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. en değerli varlığımız, baştacımız annelerimizin tek beklentisi ise sevgidir. onları mutlu etmek,emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, annelerimiziçin en büyük armağandır. onların gülen yüzleri bizler için de en değerlihazinedir.

cennetle müjdelenen annelerimizi sadece anneler günündedeğil, ömür boyunca sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız.      

yüreğinde taşıdığı sınırsız sevgi ve sabırla, değeribiçilemeyen başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü’nükutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum” dedi.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL