Gündem

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ BAŞ TACIMIZDIR

yeşim pekmez “Şehitlerimizin emaneti aileleri her zamanbaş tacımızdır” vali aykut pekmez’in eşi yeşim pekmez  şehit aileleri ve yakınlarını ziyaretlerinedevam ediyor. yeşim pekmez beraberinde adli yargı adalet komisyonu başkanı seyfullah sarıgül’ün eşisemiha..

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETİ BAŞ TACIMIZDIR

yeşim pekmez “Şehitlerimizin emaneti aileleri her zamanbaş tacımızdır”

vali aykut pekmez’in eşi yeşim pekmez  şehit aileleri ve yakınlarını ziyaretlerinedevam ediyor.

yeşim pekmez beraberinde adli yargı adalet komisyonu başkanı seyfullah sarıgül’ün eşisemiha sarıgül, emniyet müdürü ali karabağ’ın eşi reyhan karabağ, aksaraykaymakam adayı fatmagül dalmış, aile ve sosyal politikalar İl müdürü İsrafilaktürk ile 1990 yılında şehit olan polis memuru atıf akay’ın kardeşi mehmetakay, 1992 yılında bölücü örgüt mensuplarının askeri konvoya düzenlediklerihain saldırıda şehit olan veyisturgut’ın kardeşi mustafa turgut ile 1995yılında Şırnak’ta vatani görevini yaparken şehit olan murat yumuşak’ın eşi haticeyumuşak’ı ziyaret etti.

yeşim pekmez  şehiteşi ve yakınları ile yakından ilgilenerek bir süre sohbet etti. Şehit eş, çocukve yakınları ile tanışmak, onlarla birlikte olmaktan büyük memnuniyetduyduklarını belirten pekmez; “rabbim şehitlerimize rahmet eylesin. onlarınemaneti aileleri her zaman baş tacımızdır. bize düşen şehitleri ile gurur duyanailelerinin her zaman yanında olmaktır. devletimiz ve milletimiz bu konuda herzaman hassas davranmıştır.” dedi.

aksaray’da ziyaret ettikleri şehit ailelerinin şehitleriile duydukları gurur ve onurunher türlü takdirin üstünde olduğunu vurgulayanpekmez; “bizler şehit ailelilerimizle her zaman beraber olmaya devam edeceğiz.onların varsa eksikliklerini gidermeye varsa sorunlarını çözmek için canlabaşla gayret göstereceğiz” dedi.

yeşim pekmez  valiaykut pekmez tarafından yaptırılan üzerinde şehidin fotoğrafı ve türk bayrağıbulunan tabloyuşehit yakınlarına takdim etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL