Gündem

SANAYİ PROJESİ BAŞLADI

aksaray ağaçİşleri esnaf ve sanatkârları odası başkanı mesut konuk, aksaray Öğretmen evindeoda üyeleri ile birlikte geleneksel iftar programını gerçekleştirdi. gerçekleştirileniftar programına aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, belediye başkanyardımcıları ve..

SANAYİ PROJESİ BAŞLADI

aksaray ağaçİşleri esnaf ve sanatkârları odası başkanı mesut konuk, aksaray Öğretmen evindeoda üyeleri ile birlikte geleneksel iftar programını gerçekleştirdi.

gerçekleştirileniftar programına aksaray belediye başkanı haluk Şahin yazgı, belediye başkanyardımcıları ve belediye meclis üyeleri katıldı.

İftarprogramında konuşan ağaç İşleri sanatkârları odası başkanı mesut konuk “ağaçİşleri odası olarak geleneksel olarak iftar programı düzenliyoruz.düzenlediğimiz iftar programına katılımlarından dolayıoda üyelerimize, belediyebaşkanımız haluk Şahin yazgı’ya, belediye başkan yardımcılarına ve belediyemeclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

belediye başkanıhaluk Şahin yazgı ise “İftar programına davetlerinizden dolayı oda başkanımızave oda üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi. konuşmasının devamında 1620dükkânlı yeni sanayi projesinin şantiyesinin kurulmaya başlandığını ve kısasürede temelinin atılacağını söyledi. yeni sanayi projesinin yapılmasındayanında olan herkese teşekkür etti. sanayi projesinin gerçekleştirilebilmesiiçin yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. ağaç İşleri sanatkârları odasıbaşkanı mesut konuk’ave oda üyelerine iftar programı davet ettiği için teşekküretti.

İftarprogramının ardından belediye başkanı haluk Şahin yazgı ve ağaç İşleri sanatkârlarıodası başkanı mesut konuk, gelen misafirleri kapıdan tek tek uğurladı.katılımlarındandolayı teşekkür ettiler.daha sonra başkan yazgı, oda başkanı ve yönetim kuruluüyeleri ile sohbet etti.


haber merkezi 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL