Gündem

SAKLAV’DAN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

aksaray İl gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü görevine yeniatanan bülent saklav, belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti. belediye başkanı haluk Şahin yazgı, “müdürümüz bülent saklavbeye yeni görevinde başarılar diliyorum…

SAKLAV’DAN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

aksaray İl gıda tarım ve hayvancılık müdürlüğü görevine yeniatanan bülent saklav, belediye başkanı haluk Şahin yazgı’yı ziyaret etti.

belediye başkanı haluk Şahin yazgı, “müdürümüz bülent saklavbeye yeni görevinde başarılar diliyorum. Şehrimiz tarım ve hayvancılıkçeşitliliği bakımından zengin kentler arasında. bülent saklav beyin aksaray’ımızıntarım ve hayvancılığını daha iyi noktaya getireceğini ümit ediyorum. Çünkükendisi zaten aksaraylı. Şehrimizi çok iyi biliyor ve tanıyor. kendisinebaşarılar diliyorum. belediye olarak her zaman olduğu gibi üzerimize düşeniyapmaya hazır olduğumu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

daha önce sivas’ın İmranlı İlçesinde ve gülağaç İlçesindeİlçe tarım müdürlüğü görevini sürdürdüğü açıklayan İl gıda tarım ve hayvancılıkmüdürü bülent saklav, nezaketinden dolayı belediye başkanına teşekkür etti.

haber merkezi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL