Eğitim

ŞAHİN, HASBİHAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, asÜ’nün bugüngeldiği noktada akademik ve idari tüm personelin çok kıymetli katkılarının olduğunusöyledi.  personeldaire başkanlığı akademik personel Şube müdürü fatih mengi ile sabahkahvaltısında..

ŞAHİN, HASBİHAL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

aksaray Üniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, asÜ’nün bugüngeldiği noktada akademik ve idari tüm personelin çok kıymetli katkılarının olduğunusöyledi. 

personeldaire başkanlığı akademik personel Şube müdürü fatih mengi ile sabahkahvaltısında bir araya gelen Şahin, belirli aralıklarla tüm personele benzeriziyaretlerde bulunduklarını, bu ziyaretlerin hasbihal etme ve iş akışı üzerineistişarelerde bulunma adına önemli olduğunu belirtti. mengi ile 5 yılınüzerinde birlikte çalıştıklarına dikkat çeken Şahin, “amacımız Üniversitemizidaha gelişmiş; öğrencilerimiz, çalışanlarımız ve şehrimiz için çok daha güzelbir hale getirmek. bu gayemizde ilerlerken her çalışanımız son derece önemlikatkılar sunuyor. biz, bu ziyaretlerimize göreve geldiğimiz günden beri devamediyoruz. bundan sonra da sürdüreceğiz” dedi.

akademikpersonel Şube müdürü fatih mengi de ziyareti münasebetiyle prof. Şahin’eteşekkür etti

haber  merkezi

banner banner

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

banner

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL