Sağlık

SAĞLIK HİZMETLERİNİN KALİTESİNE KATKI SUNMAK AMACINDAYIZ

aksarayÜniversitesi (asÜ) rektörü prof. dr. yusuf Şahin, tıp fakültesi’ndeçalışmaların sorunsuz şekilde ilerlediğini belirtti.

tıpfakültesi dekanı prof. dr. namık Özkan ve başhekim prof. dr. hakan bingöl’üziyaret eden rektör Şahin, çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.aksaray’da sağlık sektörüne yönelik verilen hizmetlerin çok daha iyi birnoktaya gelmesi adına titiz şekilde çalıştıklarını ve Üniversite olaraküzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmeye gayret gösterdiklerinibelirten Şahin, gerek akademik, gerekse fiziki olarakbüyüdüklerini vurguladı. yeni hastanenin eksiklerinin de hızla tamamlandığınıve kısa süre içinde taşınmanın gerçekleşeceğini kaydeden asÜ rektörü, “Çalışmalarıntamamına katkı sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. sağlık sektörüne yapılanher yatırımın karşılığının olduğunu biliyoruz. bu alanda büyümeyi önemsiyoruz.elimizden gelenin en iyisini yaparak, halkımıza en güzel hizmeti sunmakamacındayız” dedi.

tıpfakültesi dekanı prof. dr. namık Özkan ve başhekim prof. dr. hakan bingöl, sonçalışmalar hakkında rektör Şahin’i bilgilendirdi ve ziyaret, yapılabilecekçalışmaların istişare edilmesiyle tamamlandı.

haber merkezi

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

flf motor enerji bilişim ltd. şti. web yazılım tasarım ucuz çelik ev prefabrik site fiyat konteyner bungalov tiny house program web sayfası